HERO BABY Lactum 2. 800g

Kojenecká výživa počáteční

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Hero Baby Lactum 2 je určeno pro výživu kojenců od ukončeného 4. měsíce věku jako součást smíšené stravy. Jedinečná receptura Hero Baby Lactum 2 spojuje nejnovější poznatky z oblasti výživy a zabezpečuje optimální přísun živin, které kojenec v tomto věku potřebuje. Hero Baby Lactum 2 obsahuje jak probiotika, tak prebiotika. Spojením obou složek vznikají tzv. synbiotika s výraznými synbiotickými účinky. Zvyšují vzájemné působení prebiotik i probiotik, která prodlužují přežívání zdravé střevní mikroflóry a omezují růst škodlivých bakterií. Výsledkem je pozitivní vliv na zdraví dítěte:
  • Posiluje přirozenou obranyschopnost dítěte
  • Chrání trávicí systém dítěte
  • Napomáhá vstřebávání vápníku, hořčíku a železa
  • Usnadňuje trávení
Immunity Optimum
Probiotika: jsou živé bifidobakterie ve vitálním stavu, které jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry dítěte a podporují správné fungování trávicího systému.

Prebiotika: (FOS a GOS) mají pozitivní účinky, protože jsou zdrojem výživy bifidobakterií přítomných ve střevě dítěte. Prebiotika tak napomáhají optimalizaci metabolických procesů a přispívají k rozvoji zdravé střevní mikroflóry.

Nukleotidy: látky, které posilují imunitní systém kojenců, podporují vývoj zažívacího ústrojí a vstřebávání železa. Nukleotidy tvoří základní stavební jednotky DNA a RNA, a jsou tak nezbytné pro všechny biologické pochody v dětském organismu.

Důležité upozornění:
Kojení je pro kojence a novorozence nejlepší výživou. Než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se se svým dětským lékařem. Hero Baby Lactum 2 není určeno pro výživu kojenců během prvních čtyř měsíců jako náhrada mateřského mléka. Pro zdraví kojenců je důležité pečlivé dodržování návodu k přípravě a uvedených doporučení. Od ukončeného 8. měsíce věku doporučujeme navázat kojeneckým mlékem Hero Baby Lactum 3. Určeno pro zvláštní výživu - potravina pro pokračovací kojeneckou výživu.

Unikátní praktický uzávěr
Kojenecká mléka Hero Baby Lactum jsou vybavena unikátním uzávěrem, který umožňuje hygienické
dávkování a skladování a díky kterému vydrží prášek déle čerstvý. Odměrka, hygienicky uchycená na spodní
straně víčka zaručuje, že přípravu mléka zvládnete hravě jednou rukou.

Složení výrobku:
Sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, maltodextriny, demineralizovaná sušená syrovátka, galaktooligosacharidy (GOS), minerální látky, fruktooligosacharidy (FOS), laktóza, emulgátor sójový lecitin, vitaminy (vitamin C, E, niacin, kyselina pantothenová, vitaminy B1, B6, A, B2, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D3, a B12), probiotická mléčná kultura (0,12%) (Bifidobacterium longum a Bifidobacterium bifidum), cholin, taurin, inositol, nukleotidy (cytidin-5’-monofosfát, uridin-5´-monofosfát, adenosin-5’-monofosfát a guanosin-5’-monofosfát) a karnitin.
  • obsahuje sójový lecitin
Způsob přípravy:
Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Pro správnou výživu dodržujte přesně následující pokyny:
  1. Kojeneckou láhev, dudlík, odměrku ve víčku a další pomůcky, které budete při přípravě Hero Baby Lactum 1 potřebovat, umyjte a 10 minut vyvařte.
  2. Nalijte do kojenecké láhve odpovídající množství vroucí vody a nechte ochladit na 40 °C.
  3. Přidejte daný počet zarovnaných odměrek Hero Baby Lactum 1, který je uveden v tabulce dávkování nebo který vám doporučil lékař.
  4. Láhev uzavřete, protřepejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Před podáním dítěti zkontrolujte na hřbetu ruky, že teplota není vyšší než 37 až 40 °C.
Dávkovací tabulka:
Plná odměrka obsahuje 4,7 g Hero Baby Lactum 2 a odpovídá 22,8 kaloriím (odlišné dávkování určí lékař).

Věk Voda (ml) Počet odměrek Počet dávek/24 hodin
4 měsíce 210 7 5
5 - 6 měsíců 240 8 4
7 - 9 měsíců 240 8 3
10 - 12 měsíců 240 8 2
Dodržujte dávkování uvedené v tabulce. Neměňte poměr prášku a vody bez rady lékaře, může dojít k poškození zdraví dítěte. Používejte výhradně zarovnanou dávkovací odměrku (bez stlačení obsahu), která je přiložena v dóze. Pro každé krmení připravte čerstvou směs. Nepoužívejte mléko, které v láhvi zbylo po minulém krmení.

Balení:
800 g

Zdroj: www.herobaby.cz

Parametry