HERO BABY Lactum 3. 800g

Kojenecká výživa pokračovací

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Hero Baby Lactum 3 je určeno pro výživu kojenců od ukončeného 8. měsíce do 3 let věku dítěte jako součást smíšené stravy. Hero Baby Lactum 3 spojuje nejnovější poznatky z oblasti výživy a zaručuje správný přísun živin, které dítě v tomto věku potřebuje. Hero Baby Lactum 3 obsahuje jak probiotika, tak prebiotika. Spojením těchto dvou látek vznikají tzv. synbiotika, která mají významné synbiotické účinky. Zvyšují vzájemné působení prebiotik i probiotik, která prodlužují přežívání zdravé střevní mikroflóry a omezují růst škodlivých bakterií. Výsledkem je pozitivní vliv na zdraví dítěte:
  • Posiluje přirozenou obranyschopnost dítěte
  • Chrání trávicí systém dítěte
  • Napomáhá vstřebávání vápníku, hořčíku a železa
  • Usnadňuje trávení
Immunity Optimum
Probiotika: jsou živé bifidobakterie ve vitálním stavu, které jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry dítěte a podporují správné fungování trávicího systému.

Prebiotika: (FOS a GOS) mají pozitivní účinky, protože jsou zdrojem výživy bifidobakterií přítomných ve střevě dítěte. Prebiotika tak napomáhají optimalizaci metabolických procesů a přispívají k rozvoji zdravé střevní mikroflóry.

Nukleotidy: látky, které posilují imunitní systém kojenců, podporují vývoj zažívacího ústrojí a vstřebávání železa. Nukleotidy tvoří základní stavební jednotky DNA a RNA, a jsou tak nezbytné pro všechny biologické pochody v dětském organismu.

Obohaceno o LCP tuky
LCP - polyenové mastné kyseliny s dlouhým řetězcem. Mají významný vliv na zdravý vývoj jedince. Podílejí se na vývoji nervového systému a mozku a ovlivňují rozvoj smyslových a poznávacích funkcí dítěte a jeho psychomotorický vývoj.

Důležité upozornění:
Kojení je pro kojence a novorozence nejlepší výživou. Než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se se svým dětským lékařem. Hero Baby Lactum 3 není určeno pro výživu kojenců během prvních čtyř měsíců jako náhrada mateřského mléka. Pro zdraví kojenců je důležité pečlivé dodržování návodu k přípravě a uvedených doporučení. Určeno pro zvláštní výživu - potravina pro pokračovací kojeneckou výživu.

Unikátní praktický uzávěr
Kojenecká mléka Hero Baby Lactum jsou vybavena unikátním uzávěrem, který umožňuje hygienické
dávkování a skladování a díky kterému vydrží prášek déle čerstvý. Odměrka, hygienicky uchycená na spodní
straně víčka zaručuje, že přípravu mléka zvládnete hravě jednou rukou.

Složení výrobku:
Sušené odtučněné mléko, maltodextriny, rostlinné oleje, galaktooligosacharidy (GOS), mléčný tuk, minerální látky, fruktooligosacharidy (FOS), laktóza, emulgátor sójový lecitin, probiotická mléčná kultura (0,12%) (Bifidobacterium longum a Bifidobacterium bifidum), rybí olej, vitaminy (vitamin C, E, niacin, kyselina pantotenová, vitaminy B1, B6, A, B2, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D3, a B12), cholin, taurin, inositol, nukleotidy (cytidin-5’-monofosfát, uridin-5’- monofosfát, adenosin-5’-monofosfát a guanosin-5’-monofosfát) a karnitin.
  • obsahuje sójový lecitin
  • obsahuje rybí olej
Způsob přípravy:
Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Pro správnou výživu dodržujte přesně následující pokyny:
  1. Kojeneckou láhev, dudlík, odměrku ve víčku a další pomůcky, které budete při přípravě Hero Baby Lactum 1 potřebovat, umyjte a 10 minut vyvařte.
  2. Nalijte do kojenecké láhve odpovídající množství vroucí vody a nechte ochladit na 40 °C.
  3. Přidejte daný počet zarovnaných odměrek Hero Baby Lactum 1, který je uveden v tabulce dávkování nebo který vám doporučil lékař.
  4. Láhev uzavřete, protřepejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Před podáním dítěti zkontrolujte na hřbetu ruky, že teplota není vyšší než 37 až 40 °C.
Dávkovací tabulka:
Plná odměrka obsahuje 4,7 g Hero Baby Lactum 3 a odpovídá 21,2 kaloriím (odlišné dávkování určí lékař).
Věk Voda (ml) Počet odměrek Počet dávek/24 hodin
8 - 9 měsíců 240 8 3
10 - 12 měsíců 240 8 3
1 - 3 roky* 240 8 2
* Mezinárodní výživová doporučení v oblasti kojenecké a dětské výživy zdůrazňují, aby dítě v rámci smíšené stravy přijímalo až do 3 let 500 ml kojeneckého mléka, jako je například Hero Baby Lactum 3.

Dodržujte dávkování uvedené v tabulce. Používejte výhradně zarovnanou dávkovací odměrku (bez stlačení obsahu), která je přiložena v dóze. Pro každé krmení připravte čerstvou směs. Nepoužívejte mléko, které v láhvi zbylo po minulém krmení.

Balení:
800 g

Zdroj: www.herobaby.cz

Parametry