Hill's PD c/d Krmivo pro psy s kuřetem a zeleninou 354 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Hill's PD c/d Krmivo pro psy s kuřetem a zeleninou je klinicky ověřená výživa, která podporuje zdravý močový trakt Vašeho psa. Pomáhá rozpouštění močových kamenů.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

75
Dočasně nedostupné

O produktu

50123945

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Krmivo pro psy s kuřetem a zeleninou je klinicky ověřená výživa, která podporuje zdravý močový trakt Vašeho psa. Speciální složení snižuje riziko tvorby struvitových a šťavelanových kamenů a pomáhá rozpouštění struvitových kamenů u dospělých psů.

Speciální krmivo pro psy s močovými potížemi

Obecně platí, že psi s diagnostikovanými močovými potížemi potřebují komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciální potravy, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. Pokud hledáte krmivo pro psy s močovými potížemi, vybírejte takové, které omezuje příjem některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, protože ty mohou způsobovat vytváření krystalů v moči. Podávání speciálního krmiva pomáhá psům vrátit se zpět k jejich každodennímu životu.

Hlavní vlastnosti:

  • podporuje zdravý močový trakt Vašeho psa
  • snižuje riziko tvorby močových kamenů
  • pomáhá rozpouštět struvitové kameny
  • šťavnaté dušené kousky s kuřecím masem

Složení

Maso a živočišné produkty, obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, zeleniny, oleje a tuky, minerální látky, bílkovinné extrakty, semena. Zdroje bílkovin: Kuře, vepřové. Látky okyselující moč: Chlorid vápenatý, síran vápenatý, difosforečnan vápenatý, tripolyfosforečnan sodný. Citrát draselný: 1 g/kg.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.