Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro kočky s mořskou rybou 1,5 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo s mořskou rybou Hill's PD c/d Multicare je klinicky ověřená výživa pro kočky se sklonem k močovým kamenům. Rozpouští struvitové kameny již během 14 dnů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
389

O produktu

50123921

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro kočky s mořskou rybou je klinicky ověřená výživa pro zvířata se sklonem ke struvitovým a kalcium oxalátovým kamenům. Díky vyváženému složení přispívá k rozpuštění struvitových kamenů během 14 dnů.

Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi

Péče o kočku s diagnostikovanými močovými potížemi většinou vyžaduje komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciálního krmiva, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. U většiny problémů s močovými cestami je tak výživa standardem péče, protože může hrát důležitou roli při jejich zvládání, zmírnit riziko nehod a vrátit kočku zpět na její záchodek. Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi omezuje přísun některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, které mohou způsobovat tvorbu krystalů v moči. Některá krmiva jsou dokonce sestavena tak, aby pomáhala mazlíčkům náchylným ke stresu, který u nich může vyvolávat problémy s močením.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpouští struvitové kameny během 14 dnů
  • snižuje riziko opětovného návratu močových kamenů
  • skvělá chuť, kterou si Vaše kočka zamiluje

Složení

Obiloviny, maso a živočišné produkty, bílkovinné extrakty, oleje a tuky, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, semena. Látky okyselující moč: DL-metionin, chlorid draselný, cholinchlorid.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.