Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro psy s kuřetem 370 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro psy s kuřetem je klinicky ověřená výživa, která podporuje zdravý močový trakt Vašeho psa. Snižuje riziko návratu močových kamenů.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

79
Dočasně nedostupné

O produktu

50123954

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro psy s kuřetem je klinicky ověřená výživa, která podporuje zdravý močový trakt Vašeho psa. Speciální složení je určeno pro psy, kteří trpí struvitovými kameny. Snižuje riziko návratu struvitových nebo kalcium fosfátových krystalů a kamenů v moči. Díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhá neutralizovat volné radikály.

Speciální krmivo pro psy s močovými potížemi

Obecně platí, že psi s diagnostikovanými močovými potížemi potřebují komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciální potravy, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. Pokud hledáte krmivo pro psy s močovými potížemi, vybírejte takové, které omezuje příjem některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, protože ty mohou způsobovat vytváření krystalů v moči. Podávání speciálního krmiva pomáhá psům vrátit se zpět k jejich každodennímu životu.

Hlavní vlastnosti:

  • snižuje riziko tvorby močových kamenů
  • podporuje zdravý močový trakt Vašeho psa
  • obsahuje antioxidanty

Složení

Maso a živočišné produkty, obiloviny, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, semena. Zdroje bílkovin: Hovězí, kuře, vepřové. Látky okyselující moč: Síran vápenatý, chlorid draselný, cholinchlorid, hydrogenfosforečnan vápenatý. Citrát draselný: 2 g/kg.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.