Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro kočky s kuřetem 12x85 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo s kuřetem Hill's PD c/d Multicare je klinicky ověřená výživa pro kočky se sklonem k močovým kamenům. Rozpouští struvitové kameny již během 14 dnů.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

319
Dočasně nedostupné

O produktu

50123933

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Multicare Krmivo pro kočky s kuřetem je klinicky ověřená výživa pro zvířata se sklonem ke struvitovým a kalcium oxalátovým kamenům. Díky vyváženému složení přispívá k rozpuštění struvitových kamenů během 14 dnů.

Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi

Péče o kočku s diagnostikovanými močovými potížemi většinou vyžaduje komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciálního krmiva, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. U většiny problémů s močovými cestami je tak výživa standardem péče, protože může hrát důležitou roli při jejich zvládání, zmírnit riziko nehod a vrátit kočku zpět na její záchodek. Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi omezuje přísun některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, které mohou způsobovat tvorbu krystalů v moči. Některá krmiva jsou dokonce sestavena tak, aby pomáhala mazlíčkům náchylným ke stresu, který u nich může vyvolávat problémy s močením.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpouští struvitové kameny během 14 dnů
  • snižuje riziko opětovného návratu močových kamenů
  • jemné šťavnaté kousky s kuřetem

Složení

Maso a živočišné produkty (kuře 22 %), extrakty rostlinných proteinů, vedlejší produkty rostlinného původu, obiloviny, ryby a produkty z ryb, cukry, vejce a vaječné produkty, minerální látky, oleje a tuky. Látka okyselující moč: Chlorid draselný, cholinchlorid, síran vápenatý, DL-metionin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.