Hill's PD c/d Urinary Stress Krmivo pro kočky s kuřetem a zeleninou 82 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro kočky s kuřetem a zeleninou Hill's PD c/d Urinary Stress omezuje opakovanou tvorbu struvitových kamenů – příčinu onemocnění dolního močového ústrojí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

29
Dočasně nedostupné

O produktu

50123941

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Urinary Stress Krmivo pro kočky s kuřetem a zeleninou je kompletní výživa k omezení opakované tvorby struvitových kamenů – příčiny onemocnění dolního močového ústrojí dospělých koček. Toto dietetické krmivo má schopnost okyselovat moč a snížený obsah hořčíku.

Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi

Péče o kočku s diagnostikovanými močovými potížemi většinou vyžaduje komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciálního krmiva, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. U většiny problémů s močovými cestami je tak výživa standardem péče, protože může hrát důležitou roli při jejich zvládání, zmírnit riziko nehod a vrátit kočku zpět na její záchodek. Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi omezuje přísun některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, které mohou způsobovat tvorbu krystalů v moči. Některá krmiva jsou dokonce sestavena tak, aby pomáhala mazlíčkům náchylným ke stresu, který u nich může vyvolávat problémy s močením.

Hlavní vlastnosti:

  • omezuje opakovanou tvorbu struvitových kamenů
  • má schopnost okyselovat moč a snížený obsah hořčíku
  • šťavnaté masové kousky se zeleninou

Složení

Maso a živočišné produkty, obiloviny, bílkovinné extrakty, zeleniny, oleje a tuky, minerální látky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.