Hill's PD c/d Urinary Stress Krmivo pro kočky s lososem 12x85 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo s lososem Hill's PD c/d Urinary Stress je klinicky ověřená výživa pro kočky se sklonem k felinní idiopatické cystitidě (FIC). Rozpouští struvitové kameny.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

319
Dočasně nedostupné

O produktu

50123932

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Urinary Stress Krmivo pro kočky s lososem je klinicky ověřená výživa pro zvířata se sklonem k felinní idiopatické cystitidě (FIC). Díky vyváženému složení redukuje návrat příznaků FIC o 89 % a přispívá k rozpuštění struvitových kamenů během 14 dnů. Obsahuje obsahuje L-tryptofan a mléčný proteinový hydrolyzát pro kontrolu stresu, který je rizikovým faktorem FIC.

Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi

Péče o kočku s diagnostikovanými močovými potížemi většinou vyžaduje komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciálního krmiva, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. U většiny problémů s močovými cestami je tak výživa standardem péče, protože může hrát důležitou roli při jejich zvládání, zmírnit riziko nehod a vrátit kočku zpět na její záchodek. Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi omezuje přísun některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, které mohou způsobovat tvorbu krystalů v moči. Některá krmiva jsou dokonce sestavena tak, aby pomáhala mazlíčkům náchylným ke stresu, který u nich může vyvolávat problémy s močením.

Hlavní vlastnosti:

  • redukuje návrat příznaků FIC o 89 %
  • obsahuje složky kontrolující stres
  • rozpouští struvitové kameny během 14 dnů
  • skvělá chuť, kterou bude Vaše kočka milovat
  • jemné šťavnaté kousky s lososem

Složení

Maso a živočišné produkty, ryby a produkty z ryb, deriváty rostlinného původu, extrakty rostlinných proteinů, obiloviny, cukry, minerální látky, vejce a vaječné produkty, oleje a tuky, mléko a mléčné produkty, měkkýši a korýši. Látky okyselující moč: DL-metionin, chlorid draselný, cholinchlorid, chlorid sodný, síran vápenatý.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.