Hill's PD c/d Urinary Stress Krmivo pro kočky s kuřetem 4 kg

Krmiva

Skladem na e-shopu

899

O produktu

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD c/d Urinary Stress Krmivo pro kočky s kuřetem je klinicky ověřená výživa pro zvířata se sklonem k felinní idiopatické cystitidě (FIC). Díky vyváženému složení redukuje návrat příznaků FIC o 89 % a přispívá k rozpuštění struvitových kamenů během 14 dnů. Obsahuje obsahuje L-tryptofan a mléčný proteinový hydrolyzát pro kontrolu stresu, který je rizikovým faktorem FIC.

Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi

Péče o kočku s diagnostikovanými močovými potížemi většinou vyžaduje komplexní přístup, který zahrnuje vše od speciálního krmiva, přes medikaci až po chirurgický zákrok, pokud je potřebný. U většiny problémů s močovými cestami je tak výživa standardem péče, protože může hrát důležitou roli při jejich zvládání, zmírnit riziko nehod a vrátit kočku zpět na její záchodek. Speciální krmivo pro kočky s močovými potížemi omezuje přísun některých minerálů, jako jsou vápník, fosfor a hořčík, které mohou způsobovat tvorbu krystalů v moči. Některá krmiva jsou dokonce sestavena tak, aby pomáhala mazlíčkům náchylným ke stresu, který u nich může vyvolávat problémy s močením.

Hlavní vlastnosti:

  • redukuje návrat příznaků FIC o 89 %
  • obsahuje složky kontrolující stres
  • rozpouští struvitové kameny během 14 dnů
  • skvělá chuť, kterou bude Vaše kočka milovat
  • dostupné také v kapsičkách s kuřetem a s lososem

Složení

Obiloviny, maso a živočišné produkty, extrakty rostlinných proteinů, oleje a tuky, minerální látky, měkkýši a korýši. Látka okyselující moč: Chlorid draselný, cholinchlorid, síran vápenatý, DL-metionin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.