Hill's PD i/d Krmivo pro kočky s kuřetem 1,5 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Suché krmivo pro kočky s kuřetem Hill's PD i/d je speciální nutriční podpora pro zvířata s trávicími problémy. Vysoce stravitelné krmivo zlepšuje zažívání a kvalitu stolice koček.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
469

O produktu

50123918

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD i/d Krmivo pro kočky s kuřetem je speciální nutriční podpora pro zvířata s trávicími problémy. Vysoce stravitelné suché krmivo zlepšuje zažívání a kvalitu stolice koček. Vysoký obsah elektrolytů a vitamínů B nahrazuje ztracené živiny.

Výživa může pomoci

Správně zvolené krmivo pro trávicí trakt může pomoci zmírnit žaludeční potíže, vyřešit průjem či zlepšit trávení. Pokud Vaše kočka vykazuje známky poruchy trávení, zeptejte se svého veterináře, zda byste neměli změnit její krmivo.

Hlavní vlastnosti:

  • zajišťuje snadno stravitelné živiny
  • zlepšuje zažívání a kvalitu stolice koček
  • vysoký obsah elektrolytů a vitamínů B
  • obsahuje antioxidanty
  • skvělá chuť, kterou si Vaše kočka zamiluje

Složení

Obiloviny, maso a živočišné produkty, oleje a tuky, extrakty rostlinných proteinů, vejce a výrobky z vajec, minerální látky, deriváty rostlinného původu. Vysoce stravitelné látky: Kuřecí a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřice, živočišný tuk, kukuřičný gluten, sušená celá vejce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.