Hill's PD i/d Stress Mini Krmivo pro psy s kuřetem 1,5 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro psy s kuřetem Hill's PD i/d Stress Mini zmírňuje a odstraňuje zažívací problémy související se stresem. Pomáhá regulovat stres, zlepšuje trávení a kvalitu stolice.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
479

O produktu

50123930

Vysoce stravitelné krmivo pro psy se zažívacími problémy, které souvisí se stresem. Hill's PD i/d Stress Mini Krmivo pro psy s kuřetem pomáhá regulovat stres a následně zlepšit trávení a kvalitu stolice. Krmivo je obohaceno o prebiotickou vlákninu pro podporu prospěšné střevní mikroflóry a zázvorem, který zklidňuje zažívací trakt.

Stres u psů

Stejně jako lidé, někteří psi jsou citlivější na změnu než jiní. Existuje mnoho věcí, které mohou psy vyvést z rovnováhy. Chronický stres nebo časté záchvaty krátkodobého stresu mohou způsobit řadu negativních reakcí, včetně zažívacích obtíží. Mezi běžné spouštěče stresu u psů patří změny v zaběhlém režimu, změna prostředí či hlasité zvuky jako třeba bouřka nebo ohňostroj.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce stravitelné krmivo pro psy
  • zmírňuje a odstraňuje zažívací potíže způsobené stresem
  • patentově chráněné složení pomáhá regulovat stres
  • s přídavkem zázvoru na zklidnění zažívacího traktu
  • pomáhá zlepšit trávení a kvalitu stolice

Složení

Obiloviny, deriváty rostlinného původu, maso a živočišné produkty, extrakty rostlinných proteinů, semena, oleje a tuky, minerální látky, zelenina, mléko a mléčné výrobky. Vysoce stravitelné látky: Rýže, kukuřičný škrob, kukuřičný gluten, kuřecí a krůtí moučka, rostlinný olej, živočišný tuk. Zdroje prebiotické vlákniny: Lněné semínko, řepné řízky.


Použití

ro psy s váhou do 15 kg.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.