Hill's PD k/d Krmivo pro kočky 156 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Paté s kuřecím masem Hill's PD k/d Krmivo pro kočky zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin a zpomaluje progresi onemocnění.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

49
Dočasně nedostupné

O produktu

50123915

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Paté s kuřecím masem Hill's PD k/d Krmivo pro kočky je klinicky ověřená výživa, která zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin tím, že zpomaluje progresi a míru klinických příznaků. Kontrolovaná hladina vysoce kvalitních bílkovin redukuje vznik toxických rozkladných produktů, které u zvířat vyvolávají nepříjemný pocit.

Výživa a onemocnění ledvin

Má-li Vaše kočka problémy s ledvinami, správná výživa může mít pozitivní vliv na její život, a dokonce jí může prodloužit život. Speciálně formulovaná krmiva pro kočky se selháním ledvin obsahují méně bílkovin a fosforu než jiná krmiva. Omezení fosforu může snížit závažnost příznaků i progresi poškození ledvin, zatímco snížené množství bílkovin přispěje k obnovení normální acidobazické hladiny. 

Hlavní vlastnosti:

  • zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin
  • zpomaluje progresi onemocnění
  • kontrolovaná hladina bílkovin
  • obsahuje omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku
  • vysoký obsah antioxidantů
  • skvělá chuť paté s kuřecím masem

Složení

Maso a živočišné produkty, obiloviny, vejce a výrobky z vajec, různé cukry, oleje a tuky, minerální látky, deriváty rostlinného původu. Zdroje bílkovin: Vepřová játra, kuře, vejce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.