Hill's PD k/d Krmivo pro kočky s kuřetem 400 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Suché krmivo pro kočky s kuřetem Hill's PD k/d pomáhá prodlužovat život a výrazně zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50123948

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD k/d Krmivo pro kočky s kuřetem je klinicky ověřená výživa, která zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin tím, že zpomaluje progresi a míru klinických příznaků. Kontrolovaná hladina fosforu a sodíku podporuje funkce ledvin a srdce. Receptura je založena na technologii Enhanced Appetite Trigger (EAT), která významně zvyšuje chuť k jídlu u koček s onemocněním ledvin a zaručuje až o 35 % vyšší kalorický příjem ve srovnání s ostatními krmivy pro podporu správné funkce ledvin.

Výživa a onemocnění ledvin

Má-li Vaše kočka problémy s ledvinami, správná výživa může mít pozitivní vliv na její život, a dokonce jí může prodloužit život. Speciálně formulovaná krmiva pro kočky se selháním ledvin obsahují méně bílkovin a fosforu než jiná krmiva. Omezení fosforu může snížit závažnost příznaků i progresi poškození ledvin, zatímco snížené množství bílkovin přispěje k obnovení normální acidobazické hladiny. 

Hlavní vlastnosti:

  • prodlužuje život koček s onemocněním ledvin
  • výrazně zlepšuje kvalitu života
  • kontrolovaná hladina fosforu a sodíku
  • zvyšuje chuť k jídlu a zaručuje vyšší kalorický příjem
  • obohaceno o aminokyseliny pro podporu správného růstu svalů

Složení

Obiloviny, extrakty rostlinných proteinů, oleje a tuky, maso a živočišné produkty, vejce a výrobky z vajec, minerální látky, deriváty rostlinného původu. Zdroje bílkovin: Kuřecí a krůtí moučka, kukuřičný gluten, bílkovinný koncentrát z hrášku, sušená celá vejce, bílkovinný koncentrát rýže.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.