Hill's PD k/d Krmivo pro kočky s kuřetem a zeleninou 82 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro kočky s kuřetem a zeleninou Hill's PD k/d zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin a zpomaluje progresi onemocnění.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

35
Dočasně nedostupné

O produktu

50123947

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD k/d Krmivo pro kočky s kuřetem a zeleninou je klinicky ověřená výživa, která zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin tím, že zpomaluje progresi a míru klinických příznaků. Kočky s ledvinovým onemocněním mohou ztrácet chuť k jídlu, proto je Prescription Diet k/d je také formulován tak, aby podpořil zachování svalové hmoty Vaší kočky.

Výživa a onemocnění ledvin

Má-li Vaše kočka problémy s ledvinami, správná výživa může mít pozitivní vliv na její život, a dokonce jí může prodloužit život. Speciálně formulovaná krmiva pro kočky se selháním ledvin obsahují méně bílkovin a fosforu než jiná krmiva. Omezení fosforu může snížit závažnost příznaků i progresi poškození ledvin, zatímco snížené množství bílkovin přispěje k obnovení normální acidobazické hladiny. 

Hlavní vlastnosti:

  • prodlužuje život koček s onemocněním ledvin
  • zlepšuje kvalitu života
  • podporuje ledvinové funkce
  • podporuje zachování svalové hmoty
  • jemné masové kousky se šťávou

Složení

Maso a živočišné produkty, vedlejší produkty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, bílkovinné extrakty, zeleniny, minerální látky. Zdroje bílkovin: Kuře, vepřová játra, hrachová bílkovina, izolát sójové bílkoviny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.