Hill's PD k/d Krmivo pro psy 2 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Hill's PD k/d Krmivo pro psy je klinicky ověřená výživa pro delší a kvalitnější život psů s onemocněním ledvin. Upravený obsah fosforu a nízký obsah sodíku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
559

O produktu

50123937

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD k/d Krmivo pro psy je klinicky ověřená výživa pro delší a kvalitnější život psů s onemocněním ledvin. Speciální složení má upravený obsah fosforu a nízký obsah sodíku pro správné fungování ledvin. Vylepšený profil aminokyselin podporuje přirozenou schopnost psů vytvářet si denně svalovou hmotu.

Jak může výživa pomoci při léčbě

Pokud je u Vašeho psa diagnostikováno onemocněním ledvin, úprava diety může přispět ke zvládnutí nemoci díky snížení množství bílkovin, fosforu a soli v potravě. Zdá se, že omezení fosforu je obzvláště důležité při snižování závažnosti klinických příznaků a progrese poškození ledvin. Snížení hladiny bílkovin může také přispět k obnovení normální acidobazické hladiny.

Hlavní vlastnosti:

  • kontrolovaný obsah fosforu
  • nízký obsah sodíku
  • s výbornou chutí, které Váš pes neodolá

Složení

Obiloviny, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, vejce a vaječné produkty, bílkovinné extrakty, maso a živočišné produkty, minerální látky, semena. Zdroje bílkovin: Sušená celá vejce, bílkovinný koncentrát z hrášku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.