Hill's PD k/d Krmivo pro psy s kuřetem a zeleninou 354 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro psy s kuřetem a zeleninou Hill's PD k/d je speciální výživa k podpoře ledvinové funkce v případě chronické nebo dočasné ledvinové nedostatečnosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
135

O produktu

50123949

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD k/d Krmivo pro psy s kuřetem a zeleninou je speciální výživa k podpoře ledvinové funkce v případě chronické nebo dočasné ledvinové nedostatečnosti u dospělých psů. Je klinicky prokázáno, že výživa Prescription Diet k/d prodlužuje život a zlepšuje jeho kvalitu u psů s onemocněním ledvin.

Jak může výživa pomoci při léčbě

Pokud je u Vašeho psa diagnostikováno onemocněním ledvin, úprava diety může přispět ke zvládnutí nemoci díky snížení množství bílkovin, fosforu a soli v potravě. Zdá se, že omezení fosforu je obzvláště důležité při snižování závažnosti klinických příznaků a progrese poškození ledvin. Snížení hladiny bílkovin může také přispět k obnovení normální acidobazické hladiny.

Hlavní vlastnosti:

  • speciální výživa pro psy s onemocněním ledvin
  • prodlužuje život a zlepšuje jeho kvalitu
  • jemně dušené masové kousky s kuřetem

Složení

Maso a živočišné produkty, obiloviny, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, cukry, zeleniny, minerální látky, vejce a vaječné produkty, semena, kvasnice. Zdroje bílkovin: Kuře, vepřová játra, vaječná bílkovina, sušený hrách.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.