Himalyo BIO Goji 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: HIMALYO
BIO extrakt z plodu kustovnice čínské v rostlinné kapsli. Dodá Vašemu tělu potřebnou vitalitu a nabije Vás energií na celý den.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108489

Kustovnice čínská je opadavý keř rostoucí v Asii, plody mají jasně červenou barvu a nazývají se godži. V tradiční čínské medicíně je považována za elixír mládí, zdraví a krásy. Plody kustovnice jsou bohaté na aminokyseliny, stopové prvky, karotenoidy, vitaminy (hlavně B1, B2, B6, C, A a E), minerály (vápník, hořčík, draslík, železo). Díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů mají schopnost pohlcovat v těle volné radikály vznikající při oxidačním stresu a pomáhají tak zpomalovat proces stárnutí.

Prášek se z plodů kustovnice pěstované ve vysokohorských oblastech Tibetu získává formou studeného sušení, který dovoluje uchovat nutrienty kustovnice v celém jejich spektru. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Koncentrovaný prášek je pak naplněn do rostlinných kapslí a je tedy vhodným doplňkem stravy i pro vegany. Jediná kapsle obsahuje stejnou dávku zdraví prospěšných látek jako sto plodů kustovnice.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 2x denně.

Složení:

BIO extrakt z plodu kustovnice čínské 500mg, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (10 mg).

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.