Himalyo Goji Exclusive BIO sušené plody 100 g

Potraviny a nápoje

Značka: HIMALYO
BIO sušené plody kustovnice čínské. Ručně sbírané sušené ovoce v té nejvyšší kvalitě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
95

Cena za 100 g: 95 Kč

O produktu

50107664

Kustovnice čínská je opadavý keř rostoucí v Asii, plody mají jasně červenou barvu a nazývají se godži. V tradiční čínské medicíně je považována za elixír mládí, zdraví a krásy. Plody kustovnice jsou bohaté na aminokyseliny, stopové prvky, karotenoidy, vitaminy (hlavně B1, B2, B6, C, A a E), minerály (vápník, hořčík, draslík, železo). Díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů mají schopnost pohlcovat v těle volné radikály vznikající při oxidačním stresu a pomáhají tak zpomalovat proces stárnutí.

Ručně sbírané plody nejkvalitnější kustovnice z provincie Ningxia v biokvalitě jsou sušeny na přímém slunci ihned po jejich sběru. Díky pečlivému třídění se balí jen přiměřeně uzrálé a neporušené plody a tím je zaručena ta nejvyšší možná kvalita. Plody jsou nesířené, jedná o čistě přírodní produkt. Dopřejte si vysoký obsah prospěšných vitaminů, minerálů a dalších účinných látek. Blahodárné účinky můžete očekávat už během prvních týdnů užívání.

Dávkování:

Užívejte 30 g (2 hrstky) sušených plodů denně. Sušené plody mají nasládlou chuť. Můžete konzumovat samostatně nebo přidávat do koktejlů, salátů a jogurtů.

Složení:

Sušené plody kustovnice čínské v BIO kvalitě, nesířené.

100 g sušených plodů obsahuje: sacharidy 49,3 g, bílkoviny 12,6 g, sodík 0,37 g, vitamín A 94,2 µg, vitamín C 1,65 mg, vitamín E 5,8 mg, vápník 85 mg.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.