Hipp 2 BIO Combiotik mléko 6M 600 g

Kojenecká výživa pokračovací

Značka: HIPP
Pokračovací mléčná kojenecká výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Nejnovější generace mléčné výživy z pečlivě vybraných BIO surovin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50076503

Společnost HiPP dobře ví, že mateřské mléko je pro miminko tou nejlepší výživou a kojení první volbou pro zdravý start do života. HiPP 2 BIO Combiotik je pokračovací mléčná kojenecká výživa pro situace, kdy kojení není možné. Výrobek je určený pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce a má být součástí smíšené stravy. HiPP BIO Combiotik je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům kojenců s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem.

Hlavní vlastnosti:

 • PROBIOTIK® – přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce
 • PRAEBIOTIK®
 • obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu), DHA patří mezi omega-3 mastné kyseliny
 • z cukrů obsahuje pouze mléčný cukr laktózu
 • ze surovin v BIO kvalitě

BIO špičková kvalita HiPP

Značka Hipp již více než 50 let věnuje veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Složení dětské výživy je založeno na posledních výsledcích výživových expertů a navíc v BIO kvalitě! Při výběru surovin jsou dodržována přísná legislativní nařízení pro kojeneckou výživu. Přísné kontroly kvality od prvních surovin až po konečný výrobek zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě.


Složení

Odtučněné mléko*, laktóza* (z mléka*), rostlinné oleje* (palmový olej❤*, řepkový olej*, slunečnicový olej*), produkt mléčné syrovátky*, galaktooligosacharidy* z laktózy* (z mléka), uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová + L-askorbát vápenatý + L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), chlorid draselný, L-tryptophan, chlorid vápenatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®¹), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), retinyl acetát (vitamín A), nikotinamid, oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, fytomenadion (vitamín K), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), síran manganatý, kyselina listová, D-biotin,jodičnan draselný, riboflavin (vitamín B2), selenan sodný, cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin(vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Vodu nechte vychladnout na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Odměrku lehce naplňte práškem a zarovnejte o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství přidejte do láhve. Dodržujte doporučenou teplotu, aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily).
 • Láhev uzavřete a důkladně protřepejte. Přidejte zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepejte.
 • Obnovené mléko zchlaďte na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C).
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Obsah spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu.
 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

Tabulka dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 

Množství připravené výživy Množství vody Počet odměrek
170 ml 150 ml 5
200 ml 180 ml 6
235 ml 210 ml 7

Upozornění

Potravina je vhodná pouze pro výživu kojenců starších šesti měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a doporučení uvedená na obale. Podobně jako mateřské mléko obsahují kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

❤z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství, *z ekologického zemědělství; **polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, ¹Lactobacillus fermentum CECT5716, bez geneticky modifikovaných surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.