Hipp BABY MENU BIO Zelenina ze zahrádky se sladkými bramborami 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Zelenina ze zahrádky se sladkými bramborami je zeleninový příkrm pro děti od ukončeného 5. měsíce.
NAVÍC Hipp pikniková deka 150x200 cm Při nákupu produktů značky Hipp v minimální hodnotě nad 1999 Kč získáte NAVÍC Hipp piknikovou deku 150x200 cm 1ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
49

Cena za 100 g: 26 Kč

O produktu

50094514

Hipp BABY MENU BIO Zelenina ze zahrádky se sladkými bramborami  - vegetariánské menu obsahuje zeleninu nejvyšší možné BIO kvality. Zelenina je dobře vyzrálá, aby byla chutná a výživná. Díky šetrnému zpracování si zachovává všechny živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Vegetariánský příkrm obsahuje železo a omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje. Příkrm je bez přidaného cukru, aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu. Příkrm je vhodný jako oběd nebo večeře pro děti od ukončeného 5. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • vegetariánský příkrm pro děti od 5. měsíce
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru, aromat a barviv

Složení

Zelenina* 51% (mrkev*, kukuřice*, sladké brambory* 8%), odstředěné mléko*, pitná voda, mouka amarant* 8%, meruňky*, řepkový olej* 2,6%.
*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Použití

Zpočátku podávejte po několika lžičkách před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte. Příkrm můžete podávat vašemu děťátku jako hlavní jídlo na oběd nebo večeři. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.