Hipp BIO Dětské těstoviny Boloňské špagety 250 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO DĚTSKÉ TĚSTOVINY Boloňské špagety je hotový pokrm v praktickém plastovém obalu. Je vhodný pro děti od ukončeného 1. roku.
NAVÍC Hipp pikniková deka 150x200 cm Při nákupu produktů značky Hipp v minimální hodnotě nad 1999 Kč získáte NAVÍC Hipp piknikovou deku 150x200 cm 1ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50065929

HiPP BIO DĚTSKÉ TĚSTOVINY Boloňské špagety obsahují zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Pokrm obsahuje hovězí maso té nejvyšší BIO kvality
  • Je okořeněn přiměřeně věku dítěte.
  • Můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Rajčata* 39%, vařené těstoviny špagety* (mouka z TVRDÉ PŠENICE s VAJEČNÝM BÍLKEM, VEJCE) 26%, pitná voda, hovězí maso* 5%, mrkev*, cibule*, rýžová mouka*, slunečnicový olej*, CELER*, rýžový škrob, jedlá sůl s jódem, bylinky* (rozmarýn*, oregano*), antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferol).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.