Hipp BIO Dětské těstoviny Boloňské špagety 250 g

Ostatní příkrmy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 vybraných příkrmů nebo nápojů značky Hipp v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

79

Cena za 1 kg: 316 Kč

O produktu

HiPP BIO DĚTSKÉ TĚSTOVINY Boloňské špagety obsahují zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Pokrm obsahuje hovězí maso té nejvyšší BIO kvality
  • Je okořeněn přiměřeně věku dítěte.
  • Můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Rajčata* 39%, vařené těstoviny špagety* (mouka z TVRDÉ PŠENICE s VAJEČNÝM BÍLKEM, VEJCE) 26%, pitná voda, hovězí maso* 5%, mrkev*, cibule*, rýžová mouka*, slunečnicový olej*, CELER*, rýžový škrob, jedlá sůl s jódem, bylinky* (rozmarýn*, oregano*), antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferol).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.