HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a cuketou 250g

Ostatní příkrmy

NAVÍC HiPP Babysanft Pěnové tělové mléko KOČKA Při nákupu označených produktů značky HiPP nad 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC HiPP Babysanft Pěnové tělové mléko KOČKA za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na počáteční kojeneckou výživu. Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání zásob Podmínky akce

Skladem na e-shopu

79

Cena za 1 kg: 316 Kč

O produktu

HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a cuketou obsahují zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Pokrm je okořeněn přiměřeně věku dítěte.
  • Ideální na cesty.
  • Můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Rajčata* 35%, vařené těstoviny* ve tvaru mušlí (mouka z TVRDÉ PŠENICE, VAJEČNÝ BÍLEK) 26%, pitná voda, cuketa* 7%, mrkev*, CELER*, cibule*, rýžové vločky*, slunečnicový olej*, ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO*, bylinky* a koření* (petržel*, libeček*, česnek*, oregano*, rozmarýn*, pepř*), rýžová mouka*, jedlá sůl s jódem, antioxidanty¹ (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferoly)

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.