HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a cuketou 250g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a cuketou je hotový pokrm v praktickém plastovém obalu. Je vhodný pro děti od ukončeného 1.roku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50065934

HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a cuketou obsahují zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Pokrm je okořeněn přiměřeně věku dítěte.
  • Ideální na cesty.
  • Můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Rajčata* 35%, vařené těstoviny* ve tvaru mušlí (mouka z TVRDÉ PŠENICE, VAJEČNÝ BÍLEK) 26%, pitná voda, cuketa* 7%, mrkev*, CELER*, cibule*, rýžové vločky*, slunečnicový olej*, ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO*, bylinky* a koření* (petržel*, libeček*, česnek*, oregano*, rozmarýn*, pepř*), rýžová mouka*, jedlá sůl s jódem, antioxidanty¹ (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferoly)

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.