HiPP Comfort Speciální kojenecká výživa 500g

HiPP Comfort Speciální kojenecká výživa 500g

50065924
Kojenecká výživa počáteční Více o legislativě
345 Kč 690 Kč / 1 kg

Speciální kojenecká výživa při nadýmání a zácpě

Podrobné informace o produktu

Speciální kojenecká výživa při nadýmání a zácpě

Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort je přesně přizpůsobena stravovacím potřebám miminek s citlivým bříškem, která trpí nadýmáním, kolikou nebo zácpou.
Speciální složení Speciální kojenecké výživy HiPP Comfort upravuje zažívání a uvolňuje stolici Vašeho dítěte.

  • Vláknina (GOS*) podle vzoru mateřského mléka. *galaktooligosacharidy získané z laktózy
  • Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  • Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.
  • Hypoalergenní bílkovina: Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort obsahuje pouze bílkovinné složky štěpené na malé části, které tělo nevnímá jako cizorodé a může je tak lépe strávit.
  • Redukovaný obsah laktózy: Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort obsahuje stejně jako mateřské mléko lehce stravitelné mléčné cukry. Některé děti laktózu nesnáší, proto je obsah laktózy nižší než v obvyklých mléčných kojeneckých výživách.
  • Obsahuje lehce stravitelný tuk, jehož struktura se velmi blíží mastným kyselinám obsaženým v mateřském mléce. V důsledku toho je stolice měkčí a zácpy se vyskytují méně.
  • bez lepku
  • s omega 3 – mastnými kyselinami
  • V BIO kvalitě
Důležité upozornění:
Dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely. Používejte Speciální kojeneckou výživu HiPP Comfort pod lékařským dohledem. Nadýmání nebo zácpa by se měly při použití Speciální kojenecké výživy HiPP Comfort snížit. Pokud ne, kontaktujte prosím opět svého dětského lékaře.

Balení:
500 g

Zdroj: www.hipp.cz

Parametry produktu

EAN 4062300234765

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.