Hipp DĚTSKÉ MENU BIO Těstoviny s mořskou rybou a rajčaty 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
5.0
Hipp DĚTSKÉ MENU BIO Těstoviny s mořskou rybou obsahuje větší pevné kousky pro podporu žvýkání, a dodává vysoce kvalitní bílkoviny a železo. Pro děti od ukončeného 11. měsíce.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

58

Cena za 1 kg: 264 Kč

O produktu

50008285

Dětské menu Hipp má hrubší strukturu a obsahuje větší pevné kousky než v řadě Junior menu. Jde o přechodnou fázi, než děti začnou jíst společná jídla se svou rodinou. Maso v pokrmech je jemné, snadno stravitelné. Je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa, které má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Pro děti od ukončeného 11. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • hotové jídlo pro děti od ukončeného 11. měsíce
  • v BIO kvalitě
  • s hrubší strukturou pro podporu kousání

Složení

Zelenina 33 % (rajčata 17 %, mrkev, pórek, celer, cibule), voda, vařené těstoviny (mouka z tvrdé pšenice) 23 %, ryba (štikozubec, mořská štika) 10%, smetana, řepkový olej 1,5 %, pšeničná mouka, rýžový škrob, citrónová šťáva z koncentrátu, jedlá sůl s jódem. Informace pro alergiky: obsahuje pšenici, celer, mléko a může obsahovat stopy vajec.

Použití

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Promíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Zkontrolujte teplotu pokrmu. Neohřátou část uchovejte v lednici.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.