844 909 909|info@drmax.cz

HOODIA slimming serum 120 ml

HOODIA slimming serum 120 ml

50060314
Kosmetika
290 Kč

Zeštíhlující tělové sérum s účinkem proti celulitidě

Podrobné informace o produktu

U žen se v oblasti pasu a stehen nachází více tukových tkání a proto se tu lehce ukládá přebytečný tuk. V období hubnutí se tuk z těchto oblastí hůře odstraňuje a proto ani nejúčinnější dieta nemusí přinést očekávaný účinek. Hoodia Slimming zeštíhlující tělové sérum je vynikajícím doplňkem na cílené ošetření kritických partií těla, přičemž zmírňuje i příznaky celulitidy. Účinné látky přípravku zvyšují účinek enzymů rozkládajících tuk, napomáhají přepravě triglyceridového tuku z tukových buněk a zlepšením mikrocirkulace napomáhají odstraňovat škodlivé látky z organismu. Tímto trojitým účinkem pomáhá cíleně odbourávat tuk na problémových partiích těla.
Lékařsky je celulitida přimárně stavem slabé mikrocirkulace, která způsobuje poškození tukové tkáně pod pokožkou. Esteticky je celulitida problémem, který sestává z vizuálního podání zeslabené, poškozené tukové tkáně vláknitého vaziva ve tvaru hrbolků a jamek, které hovorově nazýváme „pomerančová kůže“. Celulitida se většinou vyskytuje na stehnech a hýždí, především u žen. Postihuje okolo 80-95% žen, nezávisle na váze, přitom postihuje i 5% mužů v závislosti na změnách v hodnotě tuku a hormonálním systému. Jedná se o složitý proces, který má několik příčin různé povahy: dietické, cévní, endokrinní, životní styl, atd. Ženy mají podkožní tuk strukturovaný v malých komorách oddělených vertikálními stěnami tkáně. Celý rámec je zavlažovaný komplexním cévním systémem tepen a kapilár zodpovědných za cirkulaci a odvodňování. Výsledkem poruchy tohoto mikrocirkulačního systému je proniknutí tekutiny do okolní tkáně. Toto zadržování tekutin v intersticiálním prostoru má vliv i na tukové buňky, které začínají produkovat nadměrné množství triglyceridů a zvětšují svůj rozměr, čímž dochází k jejich uvěznění ve vazivové síti. Toto přetížení tkání způsobuje otoky, zamezuje živinám jako je kyslík, aby se dostali do tkaně a brání odvodňování toxinů. Vazivové tkáně, včetně kolagenu a elastinu se více poškozují, až nakonec dochází k zjizvení a tvorbě strií. Kosmetickým výsledkem je nerovnoměrná distribuce tuků a poškozené tkáně, které mění vzhled pokožky a vyvolávájí tím známou hrbolatou „pomerančovou kůži“. Kosmetické ošetření celulitidy musí působit dvěma způsoby: na tuky (lipolytický účinek) a na cirkulaci (venotonický účinek).
HOODIA Slimming zeštíhlující tělové sérum s účinkem proti celulitidě podporuje uvolňování nahromaděných tuků, zdokonaluje siluetu a zanechává pokožku pevnější a pružnější.

Použití a dávkování:
Odstraňte uzávěr tuby a vytlačte potřebné množství séra, krouživou masáží důkladně rozetřete na celou oblast problematických partií těla - stehna, boky, pas a břicho. Sérum nanášejte 2x denně až do dosažení žádáného účinku. Poté pokračujte v aplikaci 1x denně, resp. podle potřeby a individuálních pocitů uživatele, aby se žádáný vzhled pokožky udržel. Je však nutné mít stále na zřeteli, že pouze pravidelné, systematické a trpělivé ošetření přináší očekávaný výsledek.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášený a používá se na všechny typy pleti. Navzdory tomu se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím otestovat na malé části pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na část oblasti pokožky a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Jakmile pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Jestliže se přípravek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte.
Pouze na vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

Popis:
Přípravek Hoodia slimming serum obsahuje dva druhy účinných látek:

1. Biotechnologický komplex:
- tripeptid: Je to vlastně pro-lipozon vyrobený jako multi-protlačovací soubor klasických proticelulitidových extraktů, kombinovaných se synergetickým účinkem GHK tripeptidu. Pro-lipozomální formulace zabezpečuje tvorbu lipozomů. Tyto speciální lipozomy zabezpečují efektivní průnik, takže přenos aktivních látek do nejhlubší vrstvy pokožky umožňuje účinné působení na lipolytické i venotonické části.
Tato účinná látka obsahuje kromě účinného tripeptidu i:

 • směs jódu jako je Tea-Hydroiodide - má účinné lipolytické vlastnosti díky stimulaci lipázy.
 • Glycyl-Histidyl-Lysine působí jako specifický čistič pro určité vedlejší produkty lipidové peroxidace jako jsou nenasycené aldehydy. Ovládnutí těchto vedlejších produktů zvyšuje účinnost složek působících proti celulitidě.

Kombinace veškerých těchto aktivních látek se specifickým lipozomálním systémem poskytování, který je schopný proniknout do nejnižších úrovní pokožky, zabezpečuje účinné ošetření celulitidy.
In vitro studie ukazují, že tato účinná látka má velmi specifický účinek na derivaci tukových buněk, poněvadž je silným inhibitorem dozrávacího procesu.
Působí na metabolické mosty, které vedou k akumulaci tukových kapiček ve zdravých tukových buňkách, což znamená že spíše pomáhá při prevenci celulitidy, než při spalování tuků při už vyvinuté celulitidě.

Biotechnologická složka tripeptidů má čtyři specifické účinky na hubnutí a proti celulitidě:

 • revoluční účinek díky působení na proces dozrávání tukových buněk
 • tradiční lipolytické působení
 • aktivace mikrocirkulace díky silnému venotonickému charakteru několika aktivních látek
 • GHK peptid působí jako efektivní čistič vedlejších produktů lipidové peroxidace

Tyto vlastnosti se viditelně projevují v následujících efektech:

 • zvýšená mikrocirkulace zlepšuje stav pokožky
 • zlepšená hydratace a pružnost pokožky
 • zmenšení obvodu problematických partií těla
 • snížení extracelulárního množství tělesného tuku

2. Rostlinné účinné látky:
Polykomplex bylinných složek - je komplexem rostlinných extraktů z následujících rostlin:

 • Hoodia gordonii, kakao, káva a kola extrakt - jsou bohaté na flavonoidy, jejichž antioxidační schopnosti pomáhají předcházet vaskulární stázi, bojují proti volným radikálům a podporují mikrocirkulaci pokožky. Flavonoidy chrání a aktivně působí na cévy, protože redukují propustnost a zvyšují odolnost krevních kapilár. Xantinové báze a polyfenoly jsou nejbohatšími chemickými složkami skupiny obvykle konzumovaných rostlin, jakými jsou kakao, káva a čaj. Nedávno bylo zjištěno, že tyto složky mají schopnost produkovat teplo a proto jsou vhodné při ošetřování celulitidy. Polyfenoly pomáhají regulovat tukové tkáně, vyznačující se antioxidační aktivitou; díky této vlastnosti jsou z polyfenolů velmi užitečné látky při prevenci vaskulární stáze, protože čistí tělo od volných radikálů a zlepšují kožní mikrocirkulaci. Kofein představuje lipolytický účinek: blokuje eznymy zodpovědné za ničení AMP, což je spojené s destrukcí triglyceridů. Stejný účinek má i na rozšiřování cév, čímž zvyšuje krevní oběh. Proto přispívá k oběma účinkům - k lipolytickému a venotonickému.
 • Karnitin je známý díky zlepšování pohyblivosti triglyceridů a zrychlování jejich rozpadu.
 • Escin je venotonická přísada působící proti otokům
 • extrakt z Listnatce ostnitého - RUSCUS ACULEATUS, působí hlavně na mikrocirkulaci, snižuje propustnost kapilár díky vysokému obsahu flavonoidu Rutin.
 • extrakt z břečťanu (Hedera Helix) obsahuje aktivní saponin nazývaný jako Hederine. Stimulující účinek saponinů na krevní oběh je podpořený flavonoidy, které jsou v této rostlině přítomné. Hlavní účinek připisovaný flavonoidům spočívá v tom, že učinkují jako činidla „aktivující“ cévy a to konkrétně tak, že redukují permeabilitu (propustnost) a zvyšují odolnost krevních kapilár. Z těchto důvodů se saponiny obyčejně využívají při prevenci a eliminaci otoků. Dva hlavní faktory se podílejí na ediopatogenéze celulitidy: hypertrofia adipocytů a hyperplaze, poruchy cévního systému s charakteristickou křehkostí kapilár, transudát, edém, lokální fibróza a akumulace katabolitů z důvodů poškození návratu krve. Adipocyty jsou často oddělené díky akumalaci intracelulárních vláknitých látek. Oba faktory spolu souvisí. Z těchto důvodů jedním z hlavních cílů jakékoliv anticelulitidové léčby musí být zlepšení krevního oběhu v tkáni postižené celulitidou a to zpevněním cévních stěn, snížením permeability, předcházením otoků a následně podporováním zpětného vstřebávání transudátů a odstraněním katabolitů ze spojivové tkáně (Carreras, M., 2004)
 • mořské řasy a jejich výtažky se používají kvůli účinku jejich jednotlivých složek, které spolupůsobí při léčbě celulitidy: jód (proticelulitidové účinky) a kyselina algínová (zvlhčující účinek).
 • hořký pomeranč - jeho účinek spočívá v regulaci stavu, který vznikl v postižené oblasti a stimulaci kožního tónu.
 • rozmarýn - potlačuje bolesti a posilňuje, zvyšuje prokrvení, povzbuzuje nervovou činnost a mírně zvyšuje krevní tlak. Zlepšuje prokrvení pokožky a látkovou výměnu, urychluje odsun odpadních látek, které vznikají při zvýšené námaze, stresu nebo přetažení. To má příznivý vliv na návrat elasticity a tónu. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.
 • extrakt z mořských řas - Kelp thallus obsahuje organický jód, který mobilizuje tekutiny zadržované v určitých částech těla, stimuluje krevní oběh a pomáhá eliminovat toxiny. Otok je jedním z faktorů, který spouští celulitidu a proto jsou aktivní složky, které přispívají k reabsorpci edému, velmi nápomocné v léčbě tohoto onemocnění.

Složení:
Aqua, Glycerin, Lecithin, Caffeine, Butcherbroom (Rusce Aculeatus) Root Extract, Maltodextrin, Silica, Tea-Hydroiodide, Propylene Glycol, Ivy (Hedera Helix) Extract, Carnitine, Escin, Tripeptide-1, Xanthan Gum, Carrageenan (Chondrus Crispus), Disodium EDTA; Polysorbat 20; Carbomer; Triethanolamin; Hoodia Gordonii Extract; Bladderwrack Extract, Ivy Extract, Bitter Orange Peel Extract, Rosemary Extract; Cocoa Extract; Coffea Arabiga Seed Extract; Cola Nitida Seed Extract; Hedera Helix Extract; Algae Extract; Hexylcinnamaldehyde, Alpha-Isomethylionon, Citronellol, Lyral, Linalool, Hydroxycitronellal, Lilial, D-Limonene, Parfum; 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Výrobce:
Herb-Pharma AG Schweiz, Kirchgasse 3, 8001 Zürich, Switzerland
Dovozce pro ČR: Herb-Pharma Czech, s.r.o., V Mokřinách 505, 147 00 Praha 4, Česká republika

www.herb-pharma.com

Parametry produktu

Značka Hoodia Použiji na Tělo
Forma Sérum EAN 7640119231976

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.