Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE Princess

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
I malé princezny někdy potřebují pomoci s usínáním. Přesně pro tyto případy je tu roztomilý hudební kolotoč Tiny Love v princeznovsky růžové barvě, který miminko uklidní díky celkem osmnácti melodiím a příjemnému nočnímu světlu. A svou oblíbenou hudbu si dítě navíc může brát všude s sebou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100350

Ani to, že je vaše holčička malá princezna, neznamená, že občas nemá strach nebo zkrátka náladu jít spát.  Speciálně pro malá děvčátka tu totiž je hudební kolotoč v krásné růžové barvě, který jim s usínáním i uklidněním pomůže.

Velký výběr

Princeznovský hudební přehrávač se nebojí ani velmi častého využívání, díky osmnácti různorodým melodiím ze šesti různých kategorií totiž rozhodně nehrozí, že by snad zevšedněl. Všechny melodie dohromady dosahují délky čtyřiceti minut, o kvalitní zvuk se postarají dva reproduktory s nastavitelnou hlasitostí. O utišení i zabavení se bez potíží postarají také roztomilé zavěšené otáčející se postavičky, o jejichž osvětlení se postará noční světlo připojené k hudebnímu boxu.

Oblíbené melodie vždy s sebou

Kolotoč je možno využívat již od narození miminka. O využití ovšem nepřijde ani poté, co z něj vaše princeznička "vyroste". Od této chvíle, která obvykle nastává kolem pátého měsíce věku, je možno i nadále hudební box využívat, ten je totiž odnímatelný, a tak je ho možné používat jako přenosný přehrávač.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.