Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE Princess

50100350

Péče o dítě

Skladem na e-shopu

1 789 ušetříte 601 Kč

Původní cena 2390 Kč, sleva 25%

O produktu

Ani to, že je vaše holčička malá princezna, neznamená, že občas nemá strach nebo zkrátka náladu jít spát.  Speciálně pro malá děvčátka tu totiž je hudební kolotoč v krásné růžové barvě, který jim s usínáním i uklidněním pomůže.

Velký výběr

Princeznovský hudební přehrávač se nebojí ani velmi častého využívání, díky osmnácti různorodým melodiím ze šesti různých kategorií totiž rozhodně nehrozí, že by snad zevšedněl. Všechny melodie dohromady dosahují délky čtyřiceti minut, o kvalitní zvuk se postarají dva reproduktory s nastavitelnou hlasitostí. O utišení i zabavení se bez potíží postarají také roztomilé zavěšené otáčející se postavičky, o jejichž osvětlení se postará noční světlo připojené k hudebnímu boxu.

Oblíbené melodie vždy s sebou

Kolotoč je možno využívat již od narození miminka. O využití ovšem nepřijde ani poté, co z něj vaše princeznička "vyroste". Od této chvíle, která obvykle nastává kolem pátého měsíce věku, je možno i nadále hudební box využívat, ten je totiž odnímatelný, a tak je ho možné používat jako přenosný přehrávač.

Parametry
Značka Tiny Love
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od narození
EAN 735259004379
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější