Hyalgel COLLAGEN 2x500 ml vánoční balení 2019

Doplněk stravy

Značka: HYALGEL
Tekutá kloubní výživa s chondroitin sulfátem, hyaluronanem sodným, kolagenem typu II a vitamínem C pro péči o namáhané klouby.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104621

Přípravek je určený pro péči o zatěžované klouby například při rekreačním sportu či pro těžce pracující. Je vhodný jako doplněk výživy pro osoby střední a starší generace, osoby s nadváhou či po úrazech. Poskytuje látky přirozeně se vyskytující v kloubní chrupavce: chondroitin sulfát, hyaluronan sodný, a kolageny II. typu. Obsahuje vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu nezbytného pro normální funkci chrupavek. Přípravek se díky tekuté formě snadno dávkuje a má příjemnou pomerančovou příchuť.

Hlavní vlastnosti:

  • výživa a regenerace vazů, šlach a kloubů
  • vhodné při zatížení a zvýšené námaze
  • při potížích s pohybovým aparátem
  • pomerančová příchuť

Složení:

Voda, cukr, chondroitinsulfát, kyselina askorbová, kyselina: kyselina citrónová, kolagen II typu, aroma, hyaluronan sodný, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný, barvivo: betakaroten.

Dávkování:

Užívejte 15 ml přípravku 1 - 2 x denně po dobu alespoň 3 měsíců. Při větších obtížích je možno doporučenou dávku užívat denně trvale.

Jedna dávka obsahuje: Chondroitin sulfát 300 mg, Hyaluronan sodný 40 mg, Kolagen II. typu 40 mg.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Po otevření uchovávat v chladu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.