Doplněk stravy

HYALURMED Čirá kyselina hyaluronová 100 ml

Značka: HYALURMED

HYALURMED Čirá kyselina hyaluronová obsahuje vysokou koncentraci aktivní látky v tekuté dobře dostupné formě. 3měsíční kúra s hydratačním a regeneračním účinkem.

1 390

Cena za 100 ml: 1 390,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: HYALURMED Čirá kyselina hyaluronová 100 ml

50096299

Úvod

Bioaktivní kyselina hyaluronová pro krásu Vaší pleti. HYALURMED Čirá kyselina hyaluronová obsahuje vysokou koncentraci aktivní látky (1 ml obsahuje 12 mg 100% čisté kyseliny hyaluronové). Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí našeho těla a podílí se na celkové hydrataci tkání. To se projevuje například na elasticitě kůže či pružnosti kloubů. Vlivem věku a nesprávného životního stylu její vlastní produkce v těle klesá. Následkem je celkové stárnutí, uvadání pokožky i kloubní diskomfort. Tekutá forma přípravku je na rozdíl od prášku nebo tablet rychle a snadno využitelná pro tkáně. HYALURMED se po užití okamžitě vstřebává do organismu a vzápětí je distribuován podle individuálních potřeb těla. Přípravek je klinicky testován.

Doplňte tekutiny

HYALURMED na pití pracuje zevnitř směrem ven a během užívání často vyvolává pocit žízně, protože kyselina hyaluronová je schopna navázat až 1000násobné množství vody, než je její vlastní hmotnost. Správný pitný režim je proto pro její fungování důležitý. Jedno balení přípravku představuje při standardním dávkování 3měsíční kúru s hydratačním a regeneračním účinkem.

Hlavní vlastnosti:

  • hydratuje – obnovuje vlhkost, barvu a lesk pokožky
  • zlepšuje stav pleti a vyhlazuje jemné linie
  • zlepšuje kvalitu vlasů

Dávkování

1 ml (12 kapek) přípravku rozřeďte ve sklenici vody a vypijte každé ráno nalačno. Jedno balení představuje komplexní tříměsíční kúru. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici.


Složení

Kyselina hyalurónová, kyselina fosforečná, rostlinný glycerol, sorbát draselný a benzoát sodný (konzervační látky) a čištěná voda.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování bez porady s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.