Dermedic Hydrain3 Hialuro ošetřující krém proti vráskám na noc 55 ml

50098087

Kosmetika

Skladem na e-shopu

199 ušetříte 60 Kč

Původní cena 259 Kč, sleva 23%

O produktu

Redukuje vrásky, zlepšuje napnutí a zpružňuje – Lipomoist – komplex fytopolymerů v podobě molekulárního filmu s výjimečnými hydratačními vlastnostmi a zpružňujícími pleť s uzavřeným uvnitř glykoproteinem ze dna oceánu. Povzbuzuje produkci keratinocytů a zvětšuje spojování se fibroblastů, čímž přivádí k posílení pokožky. Stimuluje syntézu elastinu a kolagenu typu I. a IV., čímž zlepšuje pružnost pokožky. Po 30 dnech požívání dochází k regeneraci pokožky a změlčení vrásek do 18 %.

Účinek omlazující, výživný a posilující kondici pokožky – vitamin E s dodatečnou dávkou tokoferolů (v tom Beta-tokoferol, Gama-tokoferol a Delta-tokoferol) obsažených v arganovém oleji chrání proti stárnutí buněk pleti. Nenasycené mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-9 revitalizují unavenou pokožku, využívají zpomalené metabolické procesy během spánku pro intenzivní účinek krému.

Zesílený, koncentrovaný systém hydratace pleti – Hyaluronic acid – kyselina hyaluronová 5% a arganový olej v koncentrované dávce způsobují znatelný nárůst hydratace pleti už po 15 minutách od nanesení přípravku a udržují tento stav po řadu hodin. Arganový olej posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a zamezuje tím úniku vody z pokožky tvorbou ochranného filmu.

Doporučuje se pro: Ošetřování proti stárnutí suché a velmi suché pleti.

Použití: Nanést na obličej, krk a dekolt rovnoměrnou vrstvu přípravku a ponechat vstřebat.

Aktivní složky: termální voda, kyselina hyaluronová 5%, mořské řasy, arganový olej, Lipomoist, kyseliny omega, bambucké máslo, vitamin E.

Obsah: 55g

Kategorie produktu