Hydrophil Bambusový kartáček pro děti Soft 1 ks červený

Dentální hygiena

Značka: HYDROPHIL
Přírodní kartáček s měkkými štětinkami pro čištění dětských zoubků. Je vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
85

O produktu

50117515

Přírodní kartáček s měkkými štětinkami pro čištění dětských zoubků. Kartáček je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů a s maximálním ohledem na životní prostředí. Bambusové tělo kartáčku je doplněno nylonovými štětinkami z ricinového oleje. Hydrophil Bambusový kartáček je vhodným řešením i při nošení fixních rovnátek.

Hlavní vlastnosti: 

  • přírodní kartáček z bambusu a ricinového oleje
  • vhodný k čištění dětských zoubků
  • s měkkými štětinkami


Složení

Tělo kartáčku je vyrobeno z udržitelně pěstovaného bambusu a štětinky z nylonu z ricinového oleje. Domů k Vám kartáček dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.

Použití

Přiměřené množství zubní pasty naneste na bambusový zubní kartáček a čistěte zuby obvyklým způsobem, dokud nejsou dokonale hladké.

O značce

Udržitelnost, láska k přírodě a inovace. Přesně to jsou hlavní znaky značky Hydrophil, která se snaží přinášet na trh produkty vyráběné s minimem vody a nepřispívat k jejímu znečištění. Výrobky, které se zaměřují na hygienu a péči o tělo jsou tvořeny přírodními surovinami a neohrožují podzemní ani pitnou vodu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.