Dentální hygiena

Hydrophil Bambusový kartáček Soft 1 ks modrý

Značka: HYDROPHIL

Zubní kartáček s měkkými štětinkami je vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí. Bambusové tělo kartáčku je doplněno štětinkami z ricinového oleje.

95
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Hydrophil Bambusový kartáček Soft 1 ks modrý

50117514

Úvod

Funkčnost a krása přírodních materiálů. Zubní kartáček s měkkými štětinkami je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů a s maximálním ohledem na životní prostředí. Bambusové tělo kartáčku je doplněno nylonovými štětinkami z ricinového oleje.

Hlavní vlastnosti: 

  • přírodní kartáček z bambusu a ricinového oleje
  • vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů
  • s měkkými štětinkami


Složení

Tělo kartáčku je vyrobeno z udržitelně pěstovaného bambusu a štětinky z nylonu z ricinového oleje. Domů k Vám kartáček dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.


Použití

Přiměřené množství zubní pasty naneste na bambusový zubní kartáček a čistěte zuby obvyklým způsobem, dokud nejsou dokonale hladké.


O značce

Udržitelnost, láska k přírodě a inovace. Přesně to jsou hlavní znaky značky Hydrophil, která se snaží přinášet na trh produkty vyráběné s minimem vody a nepřispívat k jejímu znečištění. Výrobky, které se zaměřují na hygienu a péči o tělo jsou tvořeny přírodními surovinami a neohrožují podzemní ani pitnou vodu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.