HYFAC Jemný holicí krém pro problematickou pleť 150 ml

Kosmetika

Značka: HYFAC
HYFAC Jemný holicí krém pro problematickou pleť zajišťuje hladké a šetrné oholení. Zabraňuje tvorbě pupínků, zvlhčuje a omezuje výskyt bakterií.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50113904

Užijte si krásný pocit hebké pokožky pomocí jemného holicího krému, který Vám zaručí šetrné oholení a zároveň zklidní Vaší pokožku. HYFAC Jemný holicí krém pro problematickou pleť je pěna na holení určená pro pokožku náchylnou ke vzniku akné. Díky antibakteriálním vlastnostem zabraňuje tvorbě pupínků, zvlhčuje a omezuje výskyt bakterií. Krémová a lehká pěna čistí pokožku, změkčuje ji a umožňuje hladké oholení. Vhodné pro holení nohou a oblasti podpaží. Pro čistou, hebkou a hydratovanou pokožku

Výsledek:

  • zajistí šetrné oholení
  • zabraňuje tvorbě pupínků
  • zvlhčuje pokožku
  • omezuje výskyt bakterií
  • dodá pleti potřebnou hydrataci

 


Složení

Veškeré produkty kosmetické značky Hyfac jsou tvořeny přírodními složkami a ingrediencemi, které mají za úkol čistit Vaši pleť a dodávat ji tu nejvyšší péči.

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Malé množství pěny naneste na pokožku a navlhčete teplou vodou. Jemně rozetřete po celé délce ošetřované pokožky. Oholte a poté opláchněte teplou vodou. Po holení se doporučuje použít zklidňující přípravek, jako je např. emulze HYFAC. 

 

O značce

Hyfac je francouzská kosmetická značka, která se především zaměřuje na problematickou a aknózní pleť. Značka Hyfac je výjimečná svým účinným konceptem pro řešení problematické a aknózní pleti. Celý koncept spočívá ve třech krocích: 1. Vyčisti, 2. Pečuj, 3. Udržuj. Produkty značky Hyfac nejsou však určené pouze pro mladou pokožku, ale výrobky této značky se zaměřují i na problematickou pleť v dospělosti. Na trhu působí již 30 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.