HYLO Fresh oční kapky 10 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

215

O produktu

Oční kapky Hylo Fresh zvlhčují a zklidňují podrážděné oči. Použitím očních kapek se podrážděné oči a oční víčka zklidní a zvlhčí se tekutinou podobnou slzám. Zvlhčují také povrch oka při nošení tvrdých nebo měkkých kontaktních čoček.

  • Kapky obsahují tinkturu ze světlíku lékařského (Euphrasia officinalis), která se tradičně používá u zánětů spojivek, provázených zčervenáním a pálením očí, při zvýšeném slzení, otocích a zčervenání očních víček nebo okrajů víček. Navíc obsahují natrium hyaluronát, který zvyšuje viskozitu zvlhčujícího roztoku. Ten je pak hustší než voda a v důsledku toho déle drží na povrchu oka.
  • Hylo Fresh doporučujeme používat při podráždění očí důsledkem zatížení podmínkami vnějšího prostředí, jako je průvan, zesílené sluneční záření, prachové částice nebo pyl, rovněž tak při nošení kontaktních čoček a při nedostatečném množství přirozených slz.
  • Hylo Fresh je většinou velmi dobře snášen, neobsahuje konzervační látky ani fosfáty.

Dávkování:

HYLO FRESH® se dávkuje individuálně. Obvykle se aplikuje 3x denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze kapat víckrát denně. Hodí se k dlouhodobému používání. Při déle trvajících potížích se doporučuje konzultace s očním lékařem.

Při používání jiných očních kapek dodržte interval nejméně 30 minut mezi jednotlivými aplikacemi. Hylo Fresh podávejte vždy poslední.

Složení:

Sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Obsahuje 0,3 mg/ml hyaluronátu sodného, světlík lékařský (Eufrasia officinalis), borátový pufr a vodu.

Upozornění:

Nepoužívejte při přecitlivosti na některou z obsažených látek. Kapky mohou používat děti, těhotné i kojící ženy.