Ibalgin Rapidcaps 200 mg 24 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: IBALGIN
Ulevuje od bolestí různého původu, horečky a příznaků chřipky a nachlazení u dospělých a dětí od 6 let s tělesnou hmotností od 20 kg.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
79

O produktu

50110533

Ibalgin Rapidcaps 200 mg zmírňuje bolest, snižuje horečku a tlumí zánět. Léčivá látka se z měkkých tobolek rychleji vstřebává do krevního oběhu a díky tomu se rychle dostane k místu bolesti. Přípravek pomáhá při bolesti hlavy, včetně migrény, bolesti zubů, bolesti zad, bolesti svalů a kloubů, menstruační bolesti. Ulevuje od horečky a příznaků chřipky a nachlazení. Ibalgin Rapidcaps 200 mg mohou užívat dospělí a děti od 6 let s tělesnou hmotností větší než 20 kg.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 1-2 tobolky 3x denně nebo při bolesti v odstupu nejméně 4 hodin, maximálně 6 tobolek denně. Dětem ve věku 6-12 let se podává 1 tobolka 1-4x denně v odstupu 6-8 hodin. U dětí s hmotností do 30 kg nepřekračujte dávku 3 tobolky denně.

Užívejte co nejnižší možné dávky po co nejkratší dobu, která je nutná k potlačení příznaků onemocnění. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 10 dní. Dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi (přípravek Ibalgin Baby).

 

Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum 200 mg v jedné tobolce.

Dalšími složkami jsou makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatina, čištěná voda, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).

 

Upozornění

Přípravek Ibalgin Rapidcaps 200 mg obsahuje sorbitol. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.