Ibuprofen AL 400 100 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Ibuprofen AL 400 ulevuje od mírných až středně silných bolestí např. hlavy, zad, zubů, menstruační bolest, při pohmoždění a potlačuje horečku u dospělých a dětí od 12 let.
Skladem na e-shopu
149

O produktu

50117723

Ibuprofen AL 400 tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Mohou ho užívat dospělí a dospívající od 12 let. 

Přípravek zmírňuje mírné až středně silné bolesti:

  • bolesti hlavy včetně migrény
  • bolesti zubů
  • bolesti zad
  • menstruační bolesti
  • bolesti svalů a kloubů doprovázející chřipková onemocnění
  • bolesti při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí)
  • snižuje horečku

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce 1 tabletu jednorázově nebo až 3x denně v intervalu 4-6 hodin. Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní.

Složení

Léčivou látkou přípravku Ibuprofen AL je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou magnesium-stearát, kukuřičný škrob, sodná sůl karboxymethylškrobu, potahová vrstva: hypromelosa, makrogol 400, makrogol 6 000.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.