516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Dr.Max Ibuprofen 400mg 36 potahovaných tablet

Dr.Max Ibuprofen 400mg 36 potahovaných tablet

50102482
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
49 Kč
Dr.Max
Skladem na e-shopu

Ibuprofen Dr.Max 400 mg se používá ke tlumení bolesti (např. hlavy včetně migrény, zubů, při pohmoždění), bolesti při menstruaci a snižuje horečku.

Podrobné informace o produktu

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku.

Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.:

  • Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti,
  • Bolest zubů,
  • Bolest při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí),
  • Menstruační bolest,
  • Snižuje horečku.

Potahované tablety Ibuprofen Dr.Max 400 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin. Při migréně pak 1 tabletu jednorázově, v případě potřeby 1 tabletu po 4-6 hodinách. Při bolestivé menstruaci se užívá ½-1 tableta 1-3x denně podle potřeby v intervalu 4-6 hodin. Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, natrium-lauryl-sulfát, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, hypromelosa 2910/5, makrogol 400, oxid titaničitý (E171), hypromelosa 2910/15, hypromelosa 2910/50.

Příbalový leták

Parametry produktu

Značka Dr.Max SUKL název IBUPROFEN DR.MAX 400MG TBL FLM 36 I
Farmakoterapeutická skupina Nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva Forma Tablety
SUKL kód 224946 EAN 8595566450946

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.