Dr. Müller IchthyolCare šampon proti lupům 100 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

115

O produktu

Šampon pro svědivou pokožku hlavy, při nadměrném maštění a zvýšené tvorbě lupů. Dr. Müller IchthyoCare šampon proti lupům obsahuje 3 % bílého ichthamolu, který omezuje tvorbu nadbytečného mazu a zmírňuje svědění pokožky. Přípravek je vhodný také jako podpůrný prostředek k péči o pokožku hlavy při lupénce. Obsahuje složky olivového a kokosového oleje a močovinu, které zabraňují vysoušení pokožky. Je dobře tolerován i při dlouhodobém používání.

Výsledek:

  • ichthamol omezuje tvorbu nadbytečného mazu
  • ichthamol zmírňuje svědění vlasové pokožky
  • zabraňuje vysoušení pokožky

Bílý ichthamol

Použití bílého ichthamolu je oproti běžnému tmavému ichthamolu pro pokožku mnohem výhodnější. Jeho předností je lepší rozpustnost ve vodě, vyšší čistota, a tedy světlejší barva a zejména to, že je pokožkou lépe tolerován. Je také aktivnější vůči kvasinkám a plísním, které jsou jedním z původců lupovitosti pokožky hlavy.

Složení

Ichthamol 3 %, urea, složky olivového a kokosového oleje, extrakt z myrtovníku citrónového, kyselina mléčná.

Použití

Přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy a masírujte pokožku vlasové části hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit několik minut. Poté vlasy a pokožku důkladně opláchněte. Šampon se doporučuje aplikovat 2-3 x týdně po dobu asi 4 až 6 týdnů. Následně je vhodné používat šampon s bílým ichthamolem pravidelně 1x týdně.