Oslavte s námi Valentýn

Idelyn Beliema

Řadit
Filtry výpisu
Idelyn Urinal Akut + Urinal Express pH 10 tablet + 6 sáčků

10 tablet + 6 sáčků

Doplněk stravy

Walmark Idelyn Urinal Akut + Urinal Express pH – komplexní péče při akutních potížích s močovými cestami.

  319 Kč
  Idelyn Urinal Akut 10 tablet

  10 tablet

  Doplněk stravy

  Urinal Akut je nejsilnější přípravek z celé řady Urinal, který zajišťuje první pomoc při náhlých potížích vyžadující rychlou a účinnou péči o močové cesty nyní v inovovaném složení.

   269 Kč
   Idelyn Urinal Akut 20 tablet

   20 tablet

   Doplněk stravy

   Urinal Akut je nejsilnější přípravek z celé řady Urinal, který zajišťuje první pomoc při náhlých potížích vyžadující rychlou a účinnou péči o močové cesty nyní v inovovaném složení.

    385 Kč
    Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

    krém 30 ml

    Kosmetika

    Jemný zklidňující krém s kyselým pH pro pravidelnou každodenní péči o intimní partie a také při zvýšeném riziku bakteriálních a kvasinkových infekcích.

     199 Kč
     Idelyn Beliema Pro-Sensitive intimní gel 200 ml

     intimní gel 200 ml

     Kosmetika

     Mycí gel s kyselinou mléčnou pro každodenní hygienu intimních partií. Jemné složení pro citlivou pokožku se sklonem k podráždění.

      119 Kč
      Idelyn Urinal Express pH 6 sáčků

      6 sáčků

      Doplněk stravy

      Doplněk stravy pro přípravu nápoje s příjemnou příchutí směsi malin, lesních plodů a vanilky. Obsahuje citronan draselný a sodný, kanadské brusinky a extrakt z břízy.

       199 Kč
       Idelyn Beliema Active-Control intimní gel 200 ml

       intimní gel 200 ml

       Kosmetika

       Mycí gel pro denní hygienu intimních partií, který přináší pocit svěžesti a kontroly nad přirozeným odérem. Zanechává příjemnou dlouhotrvající vůni.

        119 Kč
        Idelyn Beliema Effect 10 tablet

        10 tablet

        Zdravotnické prostředky

        Idelyn Beliema Effect jsou vaginální tablety s laktobacily a kyselinou mléčnou vhodné ve všech případech porušení vaginální flóry.

         279 Kč

         Gynekologické obtíže, které se projevují svěděním, pálením, bolestivostí a nepříjemnými výtoky, vznikají zpravidla v důsledku narušení rovnováhy přirozené vaginální mikroflóry. Pokud je rovnováha narušena, mohou se některé mikroorganismy (bakterie či kvasinky) přemnožit a začít působit obtíže. Přípravky IDELYN Beliema ulevují od obtěžujících příznaků a zajišťují pocit pohody a svěžesti po celý den.

         IDELYN Beliema  přináší kombinaci tří produktů pro komplexní péči o vaše intimní partie. Vaginální tablety IDELYN Belieme Effect obsahují bakterie rodu Lactobacillus acidophilus, které přispívají k obnovení normální vaginální bakteriální flóry. Vaginální tablety vhodně doplňuje krém IDELYN Beliema Expert Intim Krém, který obsahuje chlorhexidin, jednu z nejúčinnějších antimikrobiálních látek, dále pak kyselinu hyaluronovou pro dokonalou hydrataci, výtažek z měsíčku lékařského a vitamíny E a B5. Přípravek navíc obsahuje prebiotický komplex α-oligoglukanů BioEcolia. Tuto produktovou řadu uzavírá Beliema Expert Intim Gel, což jejemná pěnová emulze pro intimní hygienu s ochrannou složkou BioEcolia a zklidňujícími výtažky z aloe vera.

          

          

         IDELYN Beliema Effect je zdravotnický prostředek. Před aplikací si přečtěte návod k použití. Krém a mycí gel IDELYN Beliema Expert jsou kosmetické přípravky.