Idelyn Beliema Pro-Sensitive intimní gel 200 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Mycí gel s kyselinou mléčnou pro hygienu intimních partií. Mytí jemné pokožky intimních míst běžnými kosmetickými přípravky může některým ženám způsobovat nepříjemné pocity. Idelyn Beliema Pro-Sensitive intimní gel byl vytvořen pro každodenní hygienu citlivé pokožky se sklonem k podráždění. Jemné složení s kyselinou mléčnou má optimální pH. Obsahuje zklidňující allantoin a hydratační složky panthenol a glycerin.

Hlavní vlastnosti:

  • jemně myje a zároveň hydratuje citlivou pokožku
  • zklidňující složení chrání před podrážděním
  • neobsahuje parfemaci ani barviva

Intimní hygiena a ochrana před podrážděním

Beliema® Pro-Sensitive Intim mycí gel je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou a tendencí k podráždění po použití některých kosmetických přípravků, je dostatečně šetrný pro mladé dívky i těhotné ženy. Můžete jej použít i v případě, že Vaše pokožka je již mírně podrážděná.

Složení

Kyselina mléčná, allantoin, panthenol.

Použití

Naneste dostatečné množství mycího gelu na vlhkou pokožku a po umytí dobře opláchněte. Opakujte aplikaci v případě přetrvávajících pocitů podráždění nebo podle potřeby.

Upozornění

Neužívat vnitřně! Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Používejte pouze k určenému účelu. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.