516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer IL 35 Infračervená lampa

Beurer IL 35 Infračervená lampa

Beurer IL 35 Infračervená lampa

50103873
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 650 Kč
Skladem na e-shopu

Infračervená lampa z lisovaného skla od společnosti Beurer disponuje jednou teplotou a 5 úhly náklonu. Má třístupňový časovač, na kterém si nastavíte požadovanou dobu záření až na 15 minut.

Podrobné informace o produktu

Infračervená lampa od společnosti Beurer vám pomůže k úlevě od bolavých svalů, ale i od nachlazení a ucpaných dýchacích cest. Disponuje jednou teplotou, která je bezpečná k použití po celém těle včetně obličeje, nicméně se doporučuje mít zavřené oči, aby nedošlo k poškození rohovky. S pěti úhly náklonu se dokonale přizpůsobí vašim křivkám, aby působila po celé oblasti rovnoměrně a k vaší maximální spokojenosti. S příkonem 150 W se rychle zahřeje a zajistí stabilně vysoký výkon od začátku do konce celého procesu. 

Elektronický časovač

Pro ještě pohodlnější použití využijte třístupňový elektronický časovač. Nastavit si jej lze až na dobu 15 minut. Po uplynutí stanovené délky ozařování se infračervená lampa automaticky vypne a tím vám šetří elektrickou energii a snižuje spotřebu. Materiál z lisovaného skla je vysoce odolný a dobře vede teplo po celé ploše, takže dochází k rovnoměrnému uvolňování ztuhlých svalů.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125616113

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.