516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer IL 50 infračervená lampa

Beurer IL 50 infračervená lampa

Beurer IL 50 infračervená lampa

50072721
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
2 390 Kč
Skladem na e-shopu

Infračervená lampa slouží k použití při svalových bolestech nebo nachlazení. Má digitální časovač a plynule nastavitelný úhel náklonu. Ochrana proti přehřátí zajistí bezpečný provoz.

Podrobné informace o produktu

Při svalových bolestech nebo nachlazení hledáme jakékoliv prostředky pro okamžitou a trvalou úlevu. Jedno z rychlých a účinných řešení je i infračervená lampa. Společnost Beurer vytvořila model IL 50, který můžou využívat profesionální sportovci, ale i lidé běžně ve své domácnosti. Lampa vysílá do těla infračervené světlo, které se pod kůží mění na teplo a pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly i ucpané dýchací cesty. Keramické infračervené sklo je vysoce kvalitní a na 100 % blokuje škodlivé UV záření, použití zařízení je proto zcela bezpečné.

Aktivní ventilace proti přehřátí

Pro ještě pohodlnější použití kdykoliv a kdekoliv si navolte digitální časovač od jedné do 15 minut, po jehož uplynutí se přístroj automaticky vypne. Aby nedocházelo k nadměrnému zahřívání, je během chodu lampy aktivní ventilace.  Bezpečnostní pojistka vždy přeruší chod přístroje, pokud by hrozilo jeho přehřátí. Úhel náklonu si lze plynule regulovat, aby lampa dokonale kopírovala křivky vašeho těla a zajistila rovnoměrný rozptyl tepla.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125619008

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.