516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer IH 18 Inhalátor kompresorový

Beurer IH 18 Inhalátor kompresorový

Beurer IH 18 Inhalátor kompresorový

50103874
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 450 Kč
Skladem na e-shopu

Kompresorový inhalátor je vhodný k příležitostnému i pravidelnému použití. Během inhalace dochází k přenosu vysokého podílu respirabilních částic – přes 0,18 ml/min.

Podrobné informace o produktu

Kompresorový inhalátor IH 18 od společnosti Beurer je vhodnou pomůckou při stávajících potížích s horními i dolními dýchacími cestami. Lze jej využít při dlouhotrvajících problémech, např. u astmatiků či trvalých onemocnění dýchacího ústrojí, nebo příležitostně při těžší formě nachlazení. Kompresorová vzduchová technologie využívá tlak k atomizaci tekutých léků a jejich snadnějšímu rovnoměrnému rozptýlení v těle. Během inhalování dochází k přechodu vysokého podílu respirabilních částic, a to nad 0,18 ml/min.

Síťové napájení

Pro maximální dodržení hygieny lze přístroj bez obtíží dezinfikovat, což oceníte především v případě, že jej využívají nemocní lidé a hrozilo by riziko šíření škodlivých virů a bakterií. Inhalátor se nabíjí síťově.

Obsah balení

Balení obsahuje vše potřebné, co je k inhalaci zapotřebí mít. Nechybí zde ústní nástavec, maska pro dospělé, maska pro děti, extra dlouhá vzduchová hadice i inhalační filtry.   

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125601164

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.