516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Philips InnoSpire ELEGANCE inhalátor kompresorový

Philips InnoSpire ELEGANCE inhalátor kompresorový

Philips InnoSpire ELEGANCE inhalátor kompresorový

50073954
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
2 027 Kč
Skladem u dodavatele

Kompresorový inhalátor od společnosti Philips je určen pro použití doma i ve zdravotnických zařízeních. Nabízí vysoký výkon proudění 9,4 litru za minutu, takže se doba inhalace snižuje na pouhých 5 –7 minut.

Podrobné informace o produktu

Společnost Philips vytvořila inhalátor InnoSpire Elegance, který nabízí rychlou, účinnou a spolehlivou úlevu. Silný kompresor a kompaktní design se daly dohromady, aby vám zajistily komplexní pomůcku při potížích s dýcháním. Využitím technologie Sidestream Plus se výkon zvyšuje až na 9,4 litru za minutu, díky čemuž dochází k výraznému zkrácení inhalační doby, která vám nyní zabere pouhých 5–7 minut.

Nízká hmotnost, vysoká výkonnost

Ačkoliv se inhalátor snadno přenáší (váží pouze 1,5 kilogramu), je vyroben v robustním provedení, které mu zaručuje dlouhodobě bezchybný provoz. Je proto vhodný pro všechny, kteří jej potřebují používat pravidelně a často.

Přístroj lze zakoupit nejen domů pro osobní potřebu, ale najde své využít také v lékařských ordinacích či jiných zdravotnických zařízeních. Jedna nebulizační nádobka má životnost 12 měsíců a po celou tuto dobu uživatelům zajistí přísun vysoce kvalitního aerosolu.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Philips
EAN 0383730999739
SUKL kód 169605

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.