516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer IH 50 Membránový inhalátor

Vyprodáno
Beurer IH 50 Membránový inhalátor

Beurer IH 50 Membránový inhalátor

50082456
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
2 850 Kč

Membránový inhalátor využívá k práci nejnovější vibrační membránu. Inhalace je rychlá a efektivní a přístroj je vhodný k použití i u malých dětí nebo během cestování.

Zobrazit kategorii Inhalátory » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Membránový inhalátor Beurer IH 50 využívá nejnovější technologii vibrační membrány, která účinně pomáhá uvolňovat horní a dolní dýchací cesty. Je vhodný k pravidelnému i příležitostnému používání, tedy u lidí trpících astmatem či jiným onemocněním dýchacího ústrojí, ale také k uvolnění dýchacích cest během nachlazení. Inhalace je rychlá a efektivní, během nádechu dochází k přenosu vysokého podílu respirabilních částic, a to více než 0,25 ml za minutu.

Pro děti i dospělé

Přístroj je velmi tichý, rychlý a efektivní. V případě potřeby ho můžete dezinfikovat, aniž by došlo k jeho poničení a ztrátě funkčnosti. Neobsahuje žádné škodlivé látky, proto jej bez obav můžou používat i malé děti, které ještě nemají dostatečně posílený imunitní systém.

Obsah balení

V balení naleznete kromě samotného inhalátoru také ústní nástavec, masku pro dospělé, dětskou masku a skladovací vak, abyste veškeré příslušenství měli neustále po ruce a připravené k použití.  

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125603007

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.