516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový

Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový

Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový

50082458
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
2 127 Kč
Skladem u dodavatele

Ultrazvukový inhalátor je určen k použití při potížích s horními či dolními dýchacími cestami. Ultrazvuková technologie je tišší, rychlejší a efektivnější,  během krátké inhalační doby dochází k vdechnutí více než 0,25 ml/min.

Podrobné informace o produktu

Ultrazvukový inhalátor IH 40 od společnosti Beurer je vhodným pomocníkem při potížích s ucpanými horními či dolními dýchacími cestami. Lze jej využívat příležitostně během nachlazení, nebo pravidelně při astmatickém záchvatu či jiných onemocněních dýchacího ústrojí. Zařízení využívá ultrazvukovou technologii, která umožní během vdechnutí inhalaci velkého podílu respirabilních částic. Doba inhalace je velmi krátká, přesto se do těla dostane více než 0,25 ml látky za minutu.

Možnost dezinfikování

Zařízení je možno používat kdykoliv a kdekoliv, jde o vhodného společníka na každý váš krok. Je tichý, rychlý a efektivní, vaše okolí ani nestihne postřehnout, pokud jej budete muset použít. V případě potřeby jej lze dezinfikovat, aniž by došlo k jeho poškození a ztrátě funkčnosti. V krajních případech jej proto lze půjčit i jinému člověku v nouzi.

Obsah balení

Balení obsahuje kromě samotného inhalátoru také připojovací trubku pro masky, masku pro dospělé, dětskou masku, náustek, hadici, úložné pouzdro a náhradní filtr.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125601058

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.