Institut Esthederm No Sun krém s ultra-vysokou ochranou 50 ml

Kosmetika

Institut Esthederm No Sun krém zajišťuje ultra-vysokou ochranu s minerálními filtry v lehké snadno se roztírající textuře. Vhodný ke krytí znamének a hojících se jizev.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 290

O produktu

50130624

Potřebuje svou pokožku maximálně ochránit před slunečními paprsky? Prodělali jste v nedávné době estetický, dermatologický, nebo chirurgický zákrok? Ještě několik měsíců poté je třeba dbát o zvýšenou ochranu pokožky, abyste předešli nadměrné pigmentaci v oblasti hojení. Institut Esthederm No Sun krém zajišťuje ultra-vysokou ochranu před slunečním zářením prostřednictvím UV filtrů 100% minerálního původu. Díky tomu dosahuje maximální tolerance i tou nejcitlivější pokožkou. No Sun krém je vhodným řešením i ke krytí například mateřských znamének, či pokožky v období léčby, která omezuje pobyt na slunci.

Lehká textura s minerálními filtry

Inovativní směs mikronizovaných minerálních filtrů po celou dobu zůstává na povrchu a nevstřebává se do pokožky, a přitom nezanechává nežádoucí bílé stopy. Jejich účinnost je maximální při všech intenzitách slunečního záření. Lehká, neparfemovaná a nekomedogenní textura krému se snadno roztírá a překvapí dlouhou výdrží na pokožce. Krém je voděodolný.

Institut Esthederm No Sun krém s ultra-vysokou ochranou 50 mla

Patentovaná technologie Global Cellular Protection stimuluje přirozené obranné mechanizmy pokožky proti negativním vnějším vlivům a působení slunečního záření, pomáhá předcházet jejímu podráždění.

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • pokožka je maximálně chráněná, „schovaná“ před škodlivými účinky slunečního záření
  • lehká a zároveň voděodolná textura
  • bez bílých stop po aplikaci

Použití

Přípravek No Sun je určený pro pokožku, kterou potřebujete maximálně chránit před slunečním zářením. Dostatečné množství krému nanášejte na pokožku před pobytem na slunci a pečlivě rozetřete. Aplikaci pravidelně opakujte nejdéle po 2 hodinách, a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Pro ještě dokonalejší ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům využijte i „biologický štít“ City Protect Spray od Institut Esthederm.

Opalovací přípravky Esthederm a označení ochrany SPF

SPF neboli Sun Protection Factor je číslo, které v opalovací kosmetice udává stupeň ochrany před UVB zářením. UVB záření způsobuje spálení a poškození pokožky, stojí za projevy alergií na slunce. Toto záření však tvoří jen zlomek záření, které přes den dopadá na naši pleť. Esthederm, kromě UVB, chrání před celým spektrem záření – před viditelným světlem, které způsobuje například pigmentové skvrny, vrásky a podobně, a i před infračerveným světlem.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho a nevystavujte se polednímu slunci, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.