Isostar Essential Bar kakao tyčinka 3x35 g

Sportovní výživa

Značka: ISOSTAR
Energetická tyčinka z datlí, cereálií a čokolády. Vhodná pro sportovce k doplnění energie před tréninkem nebo závodem i při dlouhotrvající intenzivní zátěži.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121578

Energetická tyčinka z datlí, cereálií a 10 % čokolády. Isostar Essential Bar je vhodná pro sportovce k doplnění energie před tréninkem nebo závodem i při dlouhotrvající intenzivní zátěži. Splňuje potřeby organismu při okamžitém svalovém úsilí, zejména během soutěží nebo za zvláštních podmínek prostředí. Zdrojem vitamínu B1, který přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Neobsahuje barviva ani konzervanty. Vhodná pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • chutná tyčinka z datlí a cereálií
  • okamžitý zdroj energie
  • vitamin B1 přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu

Složení

Datlová pasta 62,3%, celozrnné ovesné vločky 14,9%, poleva z hořké čokolády 10% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), rostlinný slunečnicový rostlinný olej, mouka 4,3% (rýže, oves, pšenice, žito, kukuřice), nízkotučné kakao, přírodní kakaové aroma, pšeničná mouka, přírodní aroma, extrakt z ječmeného sladu, sůl, thiamin (vitamín B1). Alergeny: Obsahuje výrobek z ovsa, z mléka, ze sóji, z pšenice, žita a z ječmene. Vyrobeno v provozu, kde se používají: lískový ořech, vlašský ořech, vejce, mandle, celer, vlčí bob, rybí maso, sezam, sója.

Použití

Doporučená denní dávka: 3 tyčinky. Užívejte podle potřeby před sportovní aktivitou a v průběhu sportovní aktivity.

  • 1 hodinu před výkonem: urychluje nastartování výkonu
  • 2 hodiny během výkonu: zlepšuje výkon

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Současně dodržujte odpovídající příjem vyvážené a pestré stravy a zásady zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.