Isostar High Protein vanilka 700 g

Sportovní výživa

Značka: ISOSTAR
Prášek pro přípravu energetického proteinového nápoje. Obsahuje kombinaci mléčných, sójových a pšeničných bílkovin, 6 vitaminů + vápník s hořčíkem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121585

Prášek pro přípravu energetického proteinového nápoje s vanilkovou příchutí. ISOSTAR High Protein je potravina vhodná pro sportovce. Obsahuje kombinaci mléčných, sójových a pšeničných bílkovin, 6 vitaminů + vápník s hořčíkem, které přispívají k normální činnosti svalů.

Hlavní vlastnosti:

  • bílkoviny přispívají k zachování a růstu svalové hmoty
  • vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu
  • vitamin B1, B2 a C přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu
  • vitamin C, B2 a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vápník a hořčík, které přispívají k normální činnosti svalů
  • vápník a hořčík přispívají k udržení normálního stavu kostí
  • vitamin C podporuje imunitu a působí jako antioxidant

Složení

Složení bohaté na bílkoviny (proteiny) s biologickou hodnotou (chemický index >100) dle doporučení WHO světové zdravotnické organizace – technického reportu 724.

Mléčné bílkoviny (mléčné kaseináty, mléčné syrovátkové bílkoviny), pšeničná bílkovina, sójový bílkovinový izolát (emulgátor: sójový lecitin), uhličitan hořečnatý, barvivo: karotenoidy, sladidla: aspartam a acesulfam K, vitamíny C, E, PP, B6, B2 a B1, emulgátor: slunečnicový lecitin. Alergeny: mléko, pšenice, sója.

Použití

Maximální doporučená denní dávka = 100 g (4 dávky). 4 odměrky (25 g) rozmíchejte ve 175ml vody do úplného rozpuštění prášku. Pokud rozmícháte 4 odměrky (25 g) nápoje v prášku s mlékem, bude dávka obsahovat o 6 g bílkovin více a nápoj bude krémovější.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Současně dodržujte odpovídající příjem vyvážené a pestré stravy a zásady zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.