Isostar Hydrate Perform neutral isotonický nápoj 400 g

Sportovní výživa

Značka: ISOSTAR
Isotonický nápoj pro sportovce při vytrvalostní fyzické aktivitě, intenzivním cvičení a v horkých dnech. Přispívá k udržení výkonnosti a zvyšuje vstřebávání vody.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121587

Energetický isotonický nápoj v prášku s minerály a vitamíny. Isostar Hydrate Perform je vhodný pro sportovce při vytrvalostní fyzické aktivitě, intenzivním cvičení a v horkých dnech, kde je zvláště třeba kvalitní hydratace. Přispívá k udržení výkonnosti při sportovním výkonu. Vylepšená receptura s neutrálním pH pro lepší zažívání. Bez barviv.

Hlavní vlastnosti:

  • kvalitní zdroj energie – obsahuje 70 g/l jednoduchých a komplexních sacharidů
  • pomáhá tělu vyrovnat se se ztrátou iontů při vytrvalostním výkonu
  • přispívá k udržení výkonu při vytrvalostním sportu

Složení

Sacharóza, glukózový sirup, regulátory kyselosti: kyselina citronová a citrát sodný, maltodextrin, vápenaté soli kyseliny fosforečné, přírodní aroma, uhličitan hořečnatý, chlorid sodný, chlorid draselný, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín B1, obsahuje sodík. Může obsahovat stopy mléka, lepku, sóji.

Použití

40 g prášku rozpusťte v 500 ml vody. Doporučená denní dávka ½ l až 1l nápoje: Před závodem (během rozcvičení) 150-300 ml nápoje. V průběhu zátěže 150 ml každých 15 minut.

  • 1 hodinu před výkonem: urychluje nastartování výkonu
  • 2 hodiny během výkonu: zlepšuje výkon
  • 1 hodinu po výkonu: urychluje regeneraci

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.