Iswari BIO RAW Čokoládové bonbóny raspberry 60% kakao 40 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Plná chuť 60% čokolády se svěžími tóny malin. Z nepražených kakaových bobů. Slazeno pouze cukrem z kokosových květů. Bez lepku a bez laktózy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114482

Plná chuť 60% čokolády se svěžími tóny malin v podobě lahodných bonbónů v RAW a BIO kvalitě. Čokolády Iswari jsou vyrobené z nepražených ekvádorských bobů Arriba Nacional. Díky šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají v surovině zachovány všechny cenné přírodní látky. Čokoláda neobsahuje mléko, lepek ani jiné tuky než čisté kakaové máslo. Jemný kokosový krém se příjemně snoubí s osvěžující chutí malin. Tato pochoutka potěší zvláště milovníky sladších a jemnějších čokolád.

Hlavní vlastnosti:

  • 60 % čokolády z nepražených kakaových bobů
  • jemný kontrast kokosového krému a malin
  • slazeno pouze kokosovým sirupem
  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • BIO a RAW kvalita, vhodné pro vegany

Sirup z kokosových květů

Čokolády Iswari jsou oslazené jen kokosovým sirupem, který dodává jemnou kokosovo-karamelovou příchuť. Kokosový sirup se získává ze šťávy květu kokosu a vyznačuje se nízkým glykemickým indexem. To znamená, že hladina cukru v krvi, na rozdíl například od sacharózy, stoupá pozvolna.


Složení

Kakaová hmota*, kokosový sirup*, kokosový krém* (17 %), kakaové máslo*, malinový prášek (2 %), slunečnicový lecitin*.* z ekologického zemědělství

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.